Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Elo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1
dzikumaxmass

dzikumaxmass

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 3 postów
Witam wszystkich trenujących ;) mam 22 lata i chciałbym zacząc treningi z kalisteniką. Obecnie jestem raczej w słabej kondycji fizycznej, jeszcze 5 lat temu dużo biegałem, jeżdziłem na zawody sportowe, cwiczyłem na siłowni..Waże około 85kg i mam problem z doborem cwiczen jak dla początkującego, celem jest odzyskanie dobrej formy fizycznej. Pozdrawiam
  • 0

#2
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Hej witam :)
Zacznij od przeczytania Kalisteniczne FAQ i zakupu książki Skazany na Trening jeśli interesuję cię siła.
Pozdrawiam
  • 0

#3
dzikumaxmass

dzikumaxmass

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 3 postów
Ok książke zamówie po nowym roku, zapoznałem sie co nieco z FAQ jest dużo ciekawych informacji, jednakże potrzebuje ogólnego zarysu cwiczen w ciagu tygodnia jakie mógłbym wykonywac na początek dodając do tego biegianie...
  • 0

#4
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Pompki, brzuszki, przysiady, podciągnięcia....i ten post powyżej lekko wskazuje że nie zapoznałeś się z FAQ lub przeczytałeś po łebkach bo tam to wszystko jest.
  • 0

#5
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Dziku przejrzyj plany innych użytkowników w dziale dzienniki postępu i planu treningowe jest kilka osób co także biega i ćwiczy systemem Wade
  • 0

#6
hotdog

hotdog

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 451 postów

Ok książke zamówie po nowym roku, zapoznałem sie co nieco z FAQ jest dużo ciekawych informacji, jednakże potrzebuje ogólnego zarysu cwiczen w ciagu tygodnia jakie mógłbym wykonywac na początek dodając do tego biegianie...


Do tego czasu ściągnij sobie pdfa Skazanego i oczywiście kup książkę bo nikogo nie namawiam do piractwa, przeczytaj i zacznij ćwiczyć bo szkoda czasu.

Do końca roku zostały aż 2 tygodnie i warto w tym czasie już poćwiczyć, bo odkładanie na pózniej nic nie daje.
  • 0

#7
dzikumaxmass

dzikumaxmass

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 3 postów
Dzięki chłopaki za początkowa motywacje, macie racje nie ma co odkładac na pózniej tylko brac sie za trening... Będe informował na bierząco o postępach i mam nadzieje że w niedługim czasie pojawia sie pierwsze efekty..a wiec do roboty. Pokój
  • 0

#8
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
Cześć
  • 0

66668745.png


#9
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Hej witam :)
Zacznij od przeczytania Kalisteniczne FAQ i zakupu książki Skazany na Trening jeśli interesuję cię siła.
Pozdrawiam

czysta siła maksymalna jest opisana w 'Nagim wojowniku' xD
 

Dzięki chłopaki za początkowa motywacje, macie racje nie ma co odkładac na pózniej tylko brac sie za trening... Będe informował na bierząco o postępach i mam nadzieje że w niedługim czasie pojawia sie pierwsze efekty..a wiec do roboty. Pokój

"Rób, co możesz, mając dosypozycji to, co masz, tam, gdzie jesteś."
Theodor Roosevelt


  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#10
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Witaj na forum!
Co masz zrobić za 2 tygodnie - zrób dzisiaj :)
Nawet jeśli nie masz książki czy planu treningowego, to możesz zacząć od ćwiczeń ogólnorozwojowych - bieganie, pajacyki, skakanka, pływanie, rozruszanie stawów przez krążenia, wymachy itp. A do tego inne ćwiczenia znane z WF. Pamiętaj żeby zaczynać spokojnie i powoli, z treningu na trening zwiększać intensywność. Nie rzucaj się od razu na głęboką wodę.
Tez polecam Skazanego. Program am przedstawiony jest idealny dla kogoś po dłuższej przerwie. Wymaga jedynie nieco cierpliwości przy krokach początkowych :)
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#11
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Witaj na forum:)
  • 0

#12
toruogiwara

toruogiwara

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 38 postów
Cześć!

Nic nie odkładaj. Kalistenika to ćwiczenie z okolicą. Pompki, podciągnięcia, spięcia brzucha można robić wszędzie (ja robię 2*10 wąskich pompek na wannie przy każdej wizycie w łazience :-). Zaczynaj dziś, w przerwach łap książke + tutoriale do ćwiczeń na YT i do boju!

Powodzenia :-)
  • 0
Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się. [Aldous Huxley]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych