Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Hej wszystkim ....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1
Praszmen

Praszmen

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 3 postów
Jak w temacie hej wszystkim :P
Mam na imię Patryk i generalnie to do najmłodszych nie należę (lat 26)
Sportem jako takim interesuję się od 4 lat (głównie chudnięciem, a było z czego:P). Doszedłem do etapu gdzie strasznie irytowało mnie na siłowniach (warszawskich) że nie mogłem już patrzeć jak każdy każdemu wciskał setki sposobów na trening, a zamiast ćwiczyć urządzano sobie kółko dyskusyjne. Szukałem szukałem i znalazłem was !!!!! I to jest to co chcę robić !!!! Wiem że to przedstawienie się nie jest najlepsze ale ciężko pokazać przez alfabet moje zajaranie :P. Mam nadzieję że jest tu więcej zapaleńców i maniaków dla których nie ma "nie da się " i "po co " tylko "daj mi 2 tygodnie i to zrobię " :P
Pozdrawiam wszystkich
  • 0

#2
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Witam
No tak to jest na siłowniach jak masz kumpli to urządzają sobie kółko dyskusyjne, a nie robią to co muszą czyli trening. W tym treningu nie musisz chodzić na siłownie, a wystarczy ci twoje ciało i kilka gadżetów, które znajdziesz pod ręką. Więc czytaj forum i pytaj. Każde twoje zapytanie nauczy i nas:)
Pozdrawiam i dużo sukcesów w treningu Patryk :)
  • 0

#3
Tayshren

Tayshren

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 33 postów
Witaj !
Każdy ma swoje upodobania - jedni wolą wydawać pieniądze na siłownie, drudzy szukają sposobu żeby kasa została w portfelu a siła nadal rosła :). Cieszę się, że postawiłeś na kalistenikę :P.
  • 0

#4
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Doszedłem do etapu gdzie strasznie irytowało mnie na siłowniach (warszawskich) że nie mogłem już patrzeć jak każdy każdemu wciskał setki sposobów na trening, a zamiast ćwiczyć urządzano sobie kółko dyskusyjne

te zdanie mnie powaliło xD
masz repa za to xD
u mnie też był taki jeden, co nie wiedział jak ćwiczyć, i zawsze gadał/zagadywał swoich znajomych etc... xd

dobrze, że do naz dołączyłeś, dużo dowiesz się i warto dzielić się swoją skromną wiedzą, może niejednemu przyda się to co już wiesz, bo wiadomo, wiedzy nigdy za wiele, lepiej wiedzieć więcej niż mniej x'D
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#5
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Ale za mądrym też nie można być bo wtedy praktykujemy filozofię :) A nam filozofów nie trzeba :)
  • 0

#6
Praszmen

Praszmen

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 3 postów
Najbardziej przekonuje mnie niezależność o której tu wszyscy piszecie.
TO nie trening rządzi mną tylko ja treningiem, aż nie mogę się doczekać kiedy gdzieś z psychiki wyleci mi że żeby być zdrowym i dobrze wyglądać trzeba poświęcić gdz na dojazdy gdz na przygotowania i gdz na trening. Czytam wasze posty i artykuły i nakręcam się coraz bardziej, i wiecie co jest piękne ?? :D że jak odpuszczę trening to nie dlatego że maszyna była zepsuta że było święto, że nie było czasu. Jeśli odpuszczę trening to będzie MOJA i tylko MOJA wina, a to dobrze wchodzi w banie :D:D:D
  • 0

#7
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Witaj Patryk, widzę że masz dużą motywację. Tak trzymaj! Pamiętaj jednak że kalistenika to nie sposób na szybkie efekty. Tu liczy się cierpliwość i systematyczność.

Zachęcam Cię do lektury naszego FAQ :)
  • 0

#8
Praszmen

Praszmen

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 3 postów
schudłem 60 kg :P i zdecydowanie nie szukam szybkiego i łatwego sposobu :D szukam skutecznego sposobu w którym celem nie będzie 5 kg więcej na klate tylko pokonanie jakiejś własnej granicy czy strachu i coś czuję że będzie fajnie :D
  • 0

#9
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Najbardziej przekonuje mnie niezależność o której tu wszyscy piszecie.
TO nie trening rządzi mną tylko ja treningiem, aż nie mogę się doczekać kiedy gdzieś z psychiki wyleci mi że żeby być zdrowym i dobrze wyglądać trzeba poświęcić gdz na dojazdy gdz na przygotowania i gdz na trening. Czytam wasze posty i artykuły i nakręcam się coraz bardziej, i wiecie co jest piękne ?? :D że jak odpuszczę trening to nie dlatego że maszyna była zepsuta że było święto, że nie było czasu. Jeśli odpuszczę trening to będzie MOJA i tylko MOJA wina, a to dobrze wchodzi w banie :D:D:D

w książce Trening bez sprzętu - Oliviera Lafay'a spotykamy taki fragment:

"Warto pielęgnować w sobie chęć pokonywania barier, ale nie należy koncentrować się jedynie na niej."

więc jak Lafay piszę tak, to coś musi być w tym xD
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#10
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

schudłem 60 kg :P i zdecydowanie nie szukam szybkiego i łatwego sposobu :D szukam skutecznego sposobu w którym celem nie będzie 5 kg więcej na klate tylko pokonanie jakiejś własnej granicy czy strachu i coś czuję że będzie fajnie :D


Koniecznie wrzuć zdjęcia w temacie "foto kiedyś - dziś"
  • 0

#11
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Witaj,

Ja 'cwicze' po swojemu na silowni, tez da sie tam robic wszystko kalisteniczne co trzeba i moim ulubionym widokiem jest gosc z telefonem siedzacy na facebooku po kazdej serii ;D.. ipodzik z muzyka i jazda jak dla mnie :)
  • 0

#12
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Witaj na forum! Świetne podejście!
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#13
toruogiwara

toruogiwara

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 38 postów

schudłem 60 kg :P


Szacuneczek!
W przeciwieństwie do mnie masz to szczęście, że znalazłeś wcześniej kalistenike. Ja musiałem czekać parę lat :-)

Keep on working out :-)
  • 0
Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się. [Aldous Huxley]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych