Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Piłka nożna - temat ogólny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1
SerbianTerminator

SerbianTerminator

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 28 postów
Witam. Czy ktos na forum interesuje sie piłka nożną? Nie wazne jaka ulubiona liga/klub/reprezentacja/zawodnik, zapraszam chętnych do dyskusji nt tego pięknego sportu.
  • 0

#2
bartekbaltyk15

bartekbaltyk15

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 283 postów
Ja się interesuję. :P I też lubię Manchester. :D
  • 0
"Aby prze­być ty­siąc mil, trze­ba zro­bić pier­wszy krok." - Bruce Lee

#3
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Uwielbiam Freestyle football, ligę angielską, Manchester, Chelsea. Barcelonę lubię za grę klepką. ;)
  • 0

#4
Pablo14

Pablo14

    gnls

  • Użytkownik
  • 314 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Czasami chodzę na Lechie Gdańsk.
  • 0

#5
bartekbaltyk15

bartekbaltyk15

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 283 postów
Ja chodzę na mecze KKS Kolbuszowianka. :D Grałem też w juniorach, ale teraz tylko w szkole.
  • 0
"Aby prze­być ty­siąc mil, trze­ba zro­bić pier­wszy krok." - Bruce Lee

#6
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
kiedyś lubiłem pykać w gałę, niemal codziennie to robiłem, koledzy mnie wyciągali albo ja ich :P a dzięki temu wyrobiłem szybkość i mocne i solidne łydki
a po za tym liga angielska/hiszpańska/włoska/holenderska jest w porządku
lubię footbal Brazylijski, oraz Azjatycjką piłkę, tam ciekawe nawet grają :P
raz w życiu byłem na meczu Belgia vs Polska :P ładny mecz z golami
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#7
julo1976

julo1976

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 159 postów
Regularnie ogladam polska lige na canal+, lige mistrzow i gdy w przeszlosci byla zgrana ekipa grywalem w pilke.Z ulubionych zespolow to Lech Poznan (klub z mojego miasta), Borusia Dortmund, Aresenal.
Dzisiaj wieczorem Polska - Urugwaj, zobaczymy co nasi mistrzowie pilki kopanej pokaza.Jak typujecie?Ja daje remis 1-1
W niedziele świeta wojna Lech-Legia :), po ostatniej wpadce Legii z Jagielonia jest szansa ze Lech odniesie zwyciestwo (moze wkoncu Legia jest w dolku) bo inaczej to Warszawka nas przejedzie:)
  • 0
Trening to przyjemnosc, nie obowiazek a gimnastyka sportowa to radosc i satysfakcja z pokonywania sily grawitacji:) !

#8
powro

powro

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 63 postów
regularnie kibicuje mojemu miejscowemu klubowi LKS Orzeł Dębno haha :P
  • 0
'Mam moc w sobie, ona kroczy ze mną. A siła w żyłach pływa na pewno. Szacunek, respekt, braterstwo, jedność.'


#9
bartekbaltyk15

bartekbaltyk15

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 283 postów
Dzisiaj będzie 4:1 dla nas. :D A tak na serio, to będzie pewnie bardzo ciężko, ale trzeba wierzyć. :P
  • 0
"Aby prze­być ty­siąc mil, trze­ba zro­bić pier­wszy krok." - Bruce Lee

#10
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
My przegramy. 2:0
  • 0

#11
SerbianTerminator

SerbianTerminator

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 28 postów
Ja stawiam 2-1 dla Urugwaju. Pewnie Suarez pokaze swoje umiejetnosci aktorskie.

Moja ulubiona liga to 1 i 2 angielska, potem holenderska i bundesliga. Zbadajcie sobie gracza Wolverhampton, obecnie na wypożyczeniu, Georga Elokobi. Kilka lat wczesniej bylby symbolem stylu gry jakim gra sie w Anglii. Chłop 175cm i ... 90kg prawdziwych miesni. W wywiadzie powiedzial ze ma tendencje do szybkiego przybierania na wadze bez otluszczenia, chociaz nie koniecznie tego chce.


  • 0

#12
dugi

dugi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
Liga : angielska , hiszpańska , bundesliga
Klub : Arsenal , Barcelona , Górnik Zabrze , Dynamo Kiev
Reprezentacja : Argentyna
Zawodnik : jest ich mnóstwo :D
  • 0

#13
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Ja chodzę na mecze KKS Kolbuszowianka. :D Grałem też w juniorach, ale teraz tylko w szkole.


hm z którego rocznika jesteś? graliśmy z Kolbuszową chyba to ten sam zespoł :D
  • 0

#14
bartekbaltyk15

bartekbaltyk15

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 283 postów
Ja jestem z 94. :P Możliwe, że graliśmy, ale ja już od kilku lat nie trenuję w klubie.
  • 0
"Aby prze­być ty­siąc mil, trze­ba zro­bić pier­wszy krok." - Bruce Lee

#15
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Ja jestem z 94. :P Możliwe, że graliśmy, ale ja już od kilku lat nie trenuję w klubie.


Hm 94 to chyba nie gralismy, bo ja z 89 i z Kolbuszownianką graliśmy w juniorach wtedy. :P
  • 0

#16
bartekbaltyk15

bartekbaltyk15

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 283 postów
No raczej nie. :P A skąd jesteś? Trenujesz dalej?
  • 0
"Aby prze­być ty­siąc mil, trze­ba zro­bić pier­wszy krok." - Bruce Lee

#17
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów
Ja z Tarnowa, trenowałem 9 lat. Teraz niestety już nie. Teraz kalistenika :) ale w piłkę dalej pogrywam :)
  • 0

#18
bartekbaltyk15

bartekbaltyk15

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 283 postów
To nie jest daleko do Kolbuszowej. :P U mnie z treningiem to samo, piłeczka teraz tylko w szkole plus czasem wyskoczę z kolegami pokopać.
  • 0
"Aby prze­być ty­siąc mil, trze­ba zro­bić pier­wszy krok." - Bruce Lee

#19
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
Piłka od małego po dzień dziesiejszy ;]
Szkoła podstawowa - najlepszy okres i najlepsza forma. Szybkość, zwinność i przekozackie bramy + zdarte kolana od A do Z hehe.
Gimnazjum - zabawa w skoki narciarskie i złamany piszczel - więc przerwa. Ale i tak o kulach biegałem z piłką do tenisa (!) i pykałem mimo bólu, powrót do formy szybki. Rozpoczęcie treningów w miejscowym klubie, dobrze się pykało ale mnie to szybko znudziło.
Liceum - inna bajka i inny klimat. Mieliśmy dużą halę, więc graliśmy na niej często - świetnie się pykało, poczułem się jak ryba w wodzie.
Potem praca, inny lifestajl. Teraz pykam dla relaksu, ale wciąż w doskonałej formie. Szybkość, przyspieszenie i zwinność oraz mistrz w strzelaniu z główki, typowy kosiarz pola karnego i świetny drybler - tak mogę opisać swoje największe atuty. Rzadko gram a to z braku dobrej ekipy a to z braku czasu. Ale jak mam chwilę to zawsze, na boisku czuje sie mega swobodnie i pewnie, jak u siebie po prostu. Od razu odpowiadam że grywam na małych boiskach, grałem na stadionach w klubie ale to totalna nuda jak dla mnie. Jednak wole szybkie akcje.
Ulubiony piłkarz, klub? Jak byłem szczylem to wtedy ich było? mhm z tuzin :D Teraz się nie bawie w takie pierdoły. Klubom nie kibicuje praktycznie w ogóle, po za tym że lubie popatrzeć na Barce ale to głównie z sentymentu (czasy Kluiverta, Rivaldo). Polskie kluby są tak żenujące że ogladanie ich powyżej 5 min powoduje że wolę iść zrobić kupe ;]
Oglądam piłkę tylko podczas grubych imprez typu Euro lub Mundial. Liga mistrzów mnie nie kręci, chyba że finał :D
Więc kibicem nie jestem. Ale zawsze od kibicowania wolałem stukać przewrotki. A właśnie uwielbiam wykonywać nożyce, przewrotki a w polu karnym moja głowa (zdarzało się dostać z buta w twarz), noga, pięta, bark, klata wciśnie się wszędzie i wsadzi brameczkę ;]
Oczywiście kalistenika świetnie się przekłada na boisko - siła strzału zwiększona o 5x co najmniej :D
  • 0

#20
SerbianTerminator

SerbianTerminator

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 28 postów
lucluca: mnie bys nie przeszedł xD chyba ze jestes wysoki i skoczny. Z buta w twarz dostac to normalka. Jedna z moich kontuzji to byl wlasnie trep na twarz. Graliśmy towarzysko o kratę piwa, ale żaden z nas nie uwazal tego jako mecz towarzyski, graliśmy dlugo bez dobrego wyniku, a potem na zasadzie "złotej bramki", przeciwnik układa sie do strzału na pustaka, po tym jak nie zrozumiałem sie z bramkarzem, nie chcialem byc odpowiedzialny za przegrana, więc rzuciłem mu sie pod nogi i głową wybilem na różny, niestety nie wyhamował nogi, wybita szczęka, skruszony ząb i 7 szwów. Mecz skończony bez wyniku, a krata piwa poszła na moja "rehabilitację".
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych