Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Yo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1
Millos

Millos

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 6 postów
Witam wszystkich :)
O kalistenice dowiedziałem sie dzieki koledze który kupił książkę "Skazany na Trening". Od roku z przerwami ćwicze na siłowni, powiem szczerze że od dłuzszego czasu zastanawiałem sie czy nie porzucic tej formy ćwiczeń i nie zacząć ćwiczyc kalisteniki :) Mam nadzieje ,że kalistenika przezwycięży siłownię ^^.
  • 0
"Zacznij lubić pot, teraz to nieodłączny element twojego życia..."
"Trening codzienną modlitwą..."

#2
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Porzuć, porzuć :D Nie no żartuję. Myślę, że kalistenika Ci się spodoba. ;) Siemka. ;)
  • 0

#3
Pablo14

Pablo14

    gnls

  • Użytkownik
  • 314 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Witam :)
Masz szczęście, że kolega podzielił się z Tobą skarbem jakim jest wiedza z tej książki ;)
Ja osobiście poza rodzinę tego nie wynoszę.
  • 0

#4
bartekbaltyk15

bartekbaltyk15

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 283 postów
Witam na forum. Myślę, że ten rodzaj aktywności fizycznej będzie Ci odpowiadał. :)
  • 0
"Aby prze­być ty­siąc mil, trze­ba zro­bić pier­wszy krok." - Bruce Lee

#5
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Witaj:)
  • 0

#6
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Witaj na forum!
Mam nadzieję, że kali Ci się spodoba :)
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#7
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
Dobrze widzieć, jak kolejni wyjadacze siłowni przekonują się na ćwiczenia z masą ciała :)
Witaj gorąco!
  • 0

#8
Millos

Millos

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 6 postów
No to teraz sie zabrać za układanie planu trzeba :P Zobaczymy jak mi pójdzie :P
  • 0
"Zacznij lubić pot, teraz to nieodłączny element twojego życia..."
"Trening codzienną modlitwą..."

#9
Tomson

Tomson

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 105 postów
Życzę powodzenia w treningach. Jeśli chodzi o wygląd to nie liczyłbym raczej na większe efekty niż po siłowni, ale z pewnością kalistenika jest zdrowsza.
Też zanim zacząłem ćwiczyć kalistenikę ćwiczyłem rok na siłowni. :D
Jeśli chodzi o plan nie miałem pojęcia jak go ułożyć. Jeśli chcesz możesz skorzystać z mojego planu, który pomogli mi ułożyć użytkownicy forum.
Plan masz tutaj: http://kalistenikapo...ę-o-ocenę-planu
Jeszcze raz życzę powodzenia :D
  • 0
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili, pokaż że się mylili. Nie czekaj ani chwili dłużej.

#10
Pablo14

Pablo14

    gnls

  • Użytkownik
  • 314 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Jeśli chodzi o wygląd to nie liczyłbym raczej na większe efekty niż po siłowni, ale z pewnością kalistenika jest zdrowsza.


Efekty mogą być lepsze niż na siłowni, ale nie muszą. Zależy od miski.
  • 0

#11
Millos

Millos

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 6 postów
A no miska przedewszystkim, siłownia to nie tylko ćwiczenia ale i odżywianie trzeba sporo hajsu w to władowac :X no ale najwazniejsza to chyba wytrwałość, a i dzięki Tomson za link do planu :)
  • 0
"Zacznij lubić pot, teraz to nieodłączny element twojego życia..."
"Trening codzienną modlitwą..."

#12
Tomson

Tomson

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 105 postów

A no miska przedewszystkim, siłownia to nie tylko ćwiczenia ale i odżywianie trzeba sporo hajsu w to władowac :X no ale najwazniejsza to chyba wytrwałość, a i dzięki Tomson za link do planu :)


Spoko :cool: No fakt ale i tu i tu żeby mieć efekty wypadałoby się dobrze odżywiać w takich sportach to podstawa.
  • 0
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili, pokaż że się mylili. Nie czekaj ani chwili dłużej.

#13
Millos

Millos

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 6 postów
No co do odzywiania to musze sie wziac za siebie, 172cm/58.5kg to masakra :X Dzis byłem oddać krew. Doktor sie na mnie spojrzała i pyta się ile waze, to ja do niej ze 65 kg :P wiedziałem ze cos okolo musze powiedziec by mi pozwoliła oddac krew, a ona do mnie no to chodz na wage no i klapa :P , nawet błagania o dopuszczenie do oddania krwi nie pomogły ^^ Myslałem o kupieniu białka tyle że słyszałem ze nie na każdego moze podziałac,w sumie to musze o tym poczytać zanim wywale pieniądze w błoto
  • 0
"Zacznij lubić pot, teraz to nieodłączny element twojego życia..."
"Trening codzienną modlitwą..."

#14
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
Witaj.
Zamiast ładować kasę w jakiekolwiek gów[cenzurka]ane proszki zainwestuj w książkę Oliviera Lafaya pt. "Skuteczne odżywianie w treningu i sporcie". Tam dowiesz się sporo o prawidłowym odżywianiu i będziesz w stanie ułożyć sobie dietę.
Zresztą w dziale: Trening / Odżywianie u nas na forum znajdziesz sporo przydatnych informacji. Ewentualne pytania odnoście diety również tam możesz zadać, na pewno chętnie Ci ktoś pomoże.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych