Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

SUPER DUNKS III


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1
Gelo999

Gelo999

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 22 postów
Zna ktoś? Ćwiczył? Słyszał? Czekam na opinie:)

Dla nie znających:
http://strball.fateb...per_dunks3.html
  • 0

#2
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Wielu słyszało nikt jeszcze nie ukończył, sam ćwiczyłem efekty marne w tym treningu progres jest zbyt szybki a ćwiczenia są źle dobrane, przetrenowanie duże i kolana w opłakanym stanie. Wyskok dopiero poprawiłem gdy znajomy trener ułożył mi plan na siłowni plus ćwiczenia dynamiczne jak i plyometryczne. Ogólnie strata czasu ! Jeśli potrzebujesz dobrego treningu na wyskok daj maila wyśle ci gotowe rozpiski treningu przygotowującego jak i potem rozwiniętego w celu poprawienia wyskoku, po trzech miesiącach ćwiczeń zacząłem latać ;)
  • 0

#3
Gelo999

Gelo999

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 22 postów
Chciałem poprawić wyskok i myślałem, że to pomoże, ale widać dobrze, że napisałem:) E-mail poszedł:) Z góry dzięki:)
  • 0

#4
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Wszystkimi tymi programami przeciążasz stawy... Tam jest po kilkaset skoków na trening... Tyle nie robią nawet siatkarze w meczu. Możesz też robić przysiady eksplozywne, itp. ;)
  • 0

#5
dugi

dugi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
nie polecam , swego czasu trenowałem koszykówke 11 lat robilem super dunki II , III itd dziś kolana dają o sobie znać i to często przy ćwiczeniach tych właśnie części ciała ... nie polecam ...
  • 0

#6
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Poszły maile, wszystko tam macie ładnie rozpisane :)
  • 0

#7
Grzegorz

Grzegorz

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 188 postów
m6k3, wysłałem do Ciebie na PW mojego maila z prośbą o ten program. mam nadzieję, że da radę.


  • 0
Aby być najlepszym, musisz być lepszym od samego siebie...

#8
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Poszło poszło :) Gdyby nie był to trening między innymi z masą żelastwa wstawił bym go na forum, pamiętajcie jednak ze był on pisany specjalnie dla mnie. I autor uwzględnił moje parametry fizyczne i ogólną sprawność wiec jak ktoś ma zamiar zacząć ćwiczyć tym programem to niech robi to rozsądnie :)
  • 0

#9
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Albo dostosuje do potrzeb własnych, do własnych możliwości.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych