Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się

WYZWANIA 11-2K12 "Najtwardsi z Twardych"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
106 odpowiedzi w tym temacie

#101
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Pojawił mi się uśmiech na twarzy :) To motywuje :)
  • 0

#102
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Michał, bardzo przepraszam, że Cię pominąłem. To oczywista omyłka pisarska!!! Składam oficjalną samokrytykę i już poprawiam.

P.S. Twoje stanie na głowie i kruk były perfekcyjne! niestety nie każdy może wygrać:(
  • 0

#103
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
wow :)) dziękuje za takie wyróżnienie:)) to dla mnie olbrzymi motywujący kopniak :D:D:D:)) (przydał się mi bardzo teraz, ponieważ ta zimowa aura zaciąga mnie pod koc z herbatką w ręku i nic się nie chce) z niecierpliwością czekam na kolejne wyzwania:) niedługo tematy wyzwań się zapętlą i każdy będzie walczyć ze swoim poprzednim wynikiem:) Gratki dla wszystkich biorących udział:)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#104
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Michał, bardzo przepraszam, że Cię pominąłem. To oczywista omyłka pisarska!!! Składam oficjalną samokrytykę i już poprawiam.

Zahir, nic się nie stało. Każdemu się może zdarzyć :) Wygrać i tak nie zamierzałem ;)
A zwycięzcom gratuluję żółtego nicka!
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#105
Stef

Stef

    Stef

  • Użytkownik
  • 153 postów
Gratuluję nie tylko zwycięzcom, ale również wszystkim, którzy wzięli udział!

1) Stef w konkurencji wytrzymałościowej. 15 mostków w kroku 9 rzuca na kolana. Tym bardziej, że spokojnie mogły by być zaliczone do kategorii technicznej!


Niestety nie był to ktok 9 wykonany poprawnie technicznie. Na stronie 246 Paul Wade pisze:

Z początki będziesz zapewne przewracał się w ostatniej jednej trzeciej ruchu do tyłu, lądując na dłoniach(o ile dopisze szczęście). To niedopuszczalna technika. Musisz kontynuować trening, aż będziesz w stanie delikatnie postawić dłonie na podłodze.


A ja uderzałem w ziemię z wielkim hukiem :P
  • 0

#106
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Stef, ktoś słyszał ten huk?!:D Poza tym klasyfikowałem Cię w konkurencji wytrzymałościowej a nie technicznej.
  • 0

#107
Stef

Stef

    Stef

  • Użytkownik
  • 153 postów
Tak, wiem :D
Napisałem tylko aby wszyscy wiedzieli, że jednak jest to znacznie bardziej wymagające ćwiczenie.
Huk słychać na filmie :P
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych