Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Moja Motywacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1
czaszka

czaszka

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 30 postów
Osobiscie mnie motywuje Pare osob wykonywujacy ten sport :

Frank M.

Greg Plitt

Lazar Novovic - Dusan ... - Bar Brothers


Milego ogladania !
  • 0

#2
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
Też bardzo lubię Grega Plitta ;)
  • 0

#3
dugi

dugi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
Ja znów nie lubie novovic'a :D
  • 0

#4
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
Pierwszą osobą ktora zachęciła mnie do SW był Denis Minin , a z jego kanału dostałem odnosnik do całej ekipy Bar Brothers , i tak sie zaczeła moja przygoda :) I do tej pory mnie motywuja i inspiruja.
  • 0

#5
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Ja nie cierpię takich wielkich "koksów" kalistenicznych..Hannibal, Juice, itp. Szczególnie z czarnoskórych. Denerwuje mnie ich wielka postura i niby to od kalisteniki? ;) Z czarnoskórych lubię Zef-a i kilku innych. Zef - wielka wytrzymałość! A dla mnie wzorem jest Jordan Jovtchev i Ethyr Kozyr ;) Pierwszy lat 39 a jeszcze startował w tym roku na Igrzyskach, drugi Ukrainiec z wielką siłą, pomysłami na ćwiczenia i wytrzymałością. A, nie lubię też przesadnie "chudych" Rosjanów, którzy się wyginają na tych drążkach. Nie można im odmówić kreatywności ani siły też, a przede wszystkim nadmiernego rozciągnięcia, ale jeśli widzę w internecie jak ktoś tak szaleje, wygina się to od razu przełączam na inny film :P Tak samo jest z koksami. ;) Lubię takich normalnych "sylwetkowiczów". ;) Do nikogo nic oczywiście nie mam.
  • 0

#6
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Krzysiu popieram cię. Motywacja to ten filmik goście dobrze wyglądają :)

  • 0

#7
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
I o to mi chodzi cassi (też masz na imię Krzysiu)? :D Normalni ludzie z potężną siłą. ;)
  • 0

#8
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Nie Krzysiek mam na imię Łukasz :) Ostatnio także rozmyślałem o tym być normalnie zbudowanym i silnym. Wystarczy spojrzeć na ruskich takie chudzielce, a amerykanie dopakowani dobrze maksymalnie.
  • 0

#9
czaszka

czaszka

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 30 postów
Leciutkie te chlopaki , a tricepsy maja przesadzone dlatego tam wymiataja , kurde postaram sie cos swojego niedlugo wrzucic
  • 0

#10
spruce

spruce

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 48 postów
Witajcie

Mnie najlepiej motywuje widok wagi w łazience :D

A ostatnio tak się zmotywowałem, że trochę nabroiłem - i teraz muszę kilka dni mieć odpoczynku żeby minął ból prawego ramienia :P

Pozdrawiam wszystkich.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych