Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Wpływ treningu na nasze życie seksualne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
10 orgazmów w 20 minut!? myślę, że w moim wypadku skończyło by się to utratą przytomności.. :) Tak. Watro zagłębić się w temat..:)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#22
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
10 orgazmów w 20 min.?! Bar - Man masz zdrowie Przodowniku Pracy;) Ja jak pomyślę, to już mi słabo. Nie ma zdrowia;D
  • 0

#23
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
Chyba nie tylko na lekturę dotyczącą treningów muszę poświęcić czas. Seks tantryczny powiadacie... Trzeba się trochę w temat zagłębić. :D
Jeśli macie jakieś ciekawe artykuły to wrzucajcie.
  • 0

#24
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń
No bez kitu. I fakt utrata przytomności może nastąpić. Zawsze się śmieje, że przed takim seansem trzeba sobie zrobić badania serca bo to ono jest tu największym ograniczeniem. Obciążenie organizmu jest tu podobne jak przy dobrze wykonanej Tabacie :D
  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/


#25
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
ale bez ćwiczeń tantrycznych ani rusz ;] tak pytałem, o źródła, bo ja mam kilka książek z tego nurtu po polsku, kto chce to priv
  • 0

#26
iloveU2

iloveU2

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 11 postów
Hej

Dziwie sie, ze jeszcze ten temat nie powstal. Jakie macie podejscie do seksu i treningu? Paul Wade pisze, ze jego zdaniem wstrzemiezliwosc seksualna powoduje, ze potem chcesz sie wyladowac i masz dzieki temu wieksza sile. Natomiast nauka niby mowi, ze to nie ma wplywu na wynik sportowy.

Jak Wy traktujecie ten temat? Wiadomo, ze nikt z tego nie zrezygnuje na stale, ale czy ktos sprawdzil jak to funkcjonuje w praktyce ?

Pozdr
  • 0

#27
gsmt

gsmt

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 137 postów
po wytrysku dochodzi do spadku testosteronu w organizmie i stad sie bierze nie chcec do treningu. zachowujac wstrzemiezliwosc jestes caly czas "naladowany" energia i wszystkim tym co wiaze sie z wysokim poziomem testo. stosowane to jest przez wielu sportowcow.
  • 0

#28
iloveU2

iloveU2

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 11 postów
No dokladnie. Ale z drugiej strony sa tez sportowcy, ktorzy wrecz mowia, ze na dzien przez zawodami lubia pobzykac sie z zona, bo dzieki temu lepiej sie czuja. Sa zrelaksowani, maja mniejszy stres itd. Przykladem jest Chris Byrd. Link:
  • 0

#29
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Hej

Dziwie sie, ze jeszcze ten temat nie powstal. Jakie macie podejscie do seksu i treningu? Paul Wade pisze, ze jego zdaniem wstrzemiezliwosc seksualna powoduje, ze potem chcesz sie wyladowac i masz dzieki temu wieksza sile. Natomiast nauka niby mowi, ze to nie ma wplywu na wynik sportowy.

Jak Wy traktujecie ten temat? Wiadomo, ze nikt z tego nie zrezygnuje na stale, ale czy ktos sprawdzil jak to funkcjonuje w praktyce ?

Pozdr

było już:
http://forum.kaliste...życie-seksualne
być może nie poszukałeś
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#30
iloveU2

iloveU2

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 11 postów
Dzieki, widac poszukalem niedokladnie:-/
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych