Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

[ZAKOŃCZONY] Najlepsze zdjęcie pompki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
56 odpowiedzi w tym temacie

#41
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
A ja czekam na moje kochane dziewczę aż wróci z pracy, czyli tak po 22 i dopiero zrobię zdjęcie. Niestety wcześniej nie było okazji, a wczoraj jak na złość rozładował mi się aparat. Jeśli zdążę przed 00.00 to wyślę fotkę na konkurs. Jeśli nie zdążę to podeślę ją i tak, ale już poza konkursem. :)
  • 0

#42
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
Konkurs czas START!! :))
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#43
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Się zaczęło spamowanie :D
  • 0

#44
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
No niestety się nie wyrobiłem... :(

Wrzucam już poza konkursem, niech będzie przynajmniej w galerii:

Dołączona grafika
  • 0

#45
benfredo

benfredo

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 100 postów
BeF1990 świetne zdjęcie ;)
  • 0

#46
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
http://www.facebook....495140673849841

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Książka pt. "Trenig siły eksplozywnej" leci do:

1. Wojciech Sołtysiak (http://sphotos-b.ak....668067848_n.jpg)

2. Maciej Krzych (http://sphotos-f.ak...._63846068_n.jpg)

3. Sonia Matuszkiewicz (http://sphotos-g.ak....173510911_n.jpg)

Prosimy szczęśliwców o przesłanie swojego adresu zamieszkania na nasz email - kalistenika@gmail.com z tego samego adresu pod którym zostały wysłane zdjęcia lub poprzez wiadomość na fanpage.

Gratulujemy!
  • 0

#47
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
:):):) Dziękuje dziękuje dziękuje:)))) :)))
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#48
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
Gratulacje dla zwycięzców.
Ciesze się, że udało Ci się wygrać Soniu. Osobiście uważam, że miałaś najlepsze zdjęcie... Serio! :)
  • 0

#49
Wojas

Wojas

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
Gratulacje :D
  • 0
"Miej marzenia, jakbyś miał żyć wiecznie, żyj jakbyś miał umrzeć dzisiaj"
James Dean

#50
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów

ZASADY:

Jeśli chcesz wygrać musisz być fanem naszego fanpage Kalistenika Polska - http://www.facebook....istenikaPolska. Wyślij na naszą skrzynkę mailową (kalistenika@gmail.com) zdjęcie swojej pompki w najbardziej ciekawym miejscu lub jak najciekawiej przedstawioną.

- Pompka powinna być wykonana w dolnej fazie ruchu lub w powietrzu - dynamicznie (np. pompka z klaśnięciem).

- Musi być widoczna cala postura ciała.

- Oprócz zdjęcia z pompką prosimy o dodatkowe zdjęcie tej samej osoby pozującej z kartką (A4 lub większą) o treści (np. wypisanej mazakiem) "Kalistenika Polska www.kalistenikapolska.pl".

- Jakość zdjęcia będzie wpływała na korzyść uczestnika konkursu.

- Używanie wszelkich programów obróbki zdjęć (np. Photoshop) jest dozwolone.

- Wiadomość email zatytułuj "Konkurs - Pompka".

WSZYSTKIE zdjęcia zostaną opublikowane w albumie na fanpage dnia 22 października, po czym odbędzie się głosowanie. Właściciele trzech fotografii o największej liczbie kliknięć "Lubię to" do 30 października 2012 dostaną książkę.

Sponsorem nagród jest wydawnictwo Aha!.
http://www.wydawnictwoaha.pl/pl/

Życzymy powodzenia![/size]







Co mi się nie podobało:

1. Zaczynając od pompki BEF'a. Termin nadsyłania zdjęć, pierwotnie obejmował 21 października, został jednak przedłużony do 24 października. BEF napisał, że się nie wyrobił ze zdjęciem i nadesłał foto na forum już 25 października. Fotka nie powinna być dopuszczona do konkursu. Chyba, że nadesłał Wam 24 października do godziny 23:59:59. W to nie wnikam, ale zgłaszam protest.
2. Pompka numer 2 (Ewa). Część dłoni jest niewidoczna, co mogłoby znaczyć, że również może zostać odrzucona. Jednak robiłem zdjęcie całej postury i mogę wysłać na serwer. Z resztą Barkes potwierdzi. Podobna sytuacja: Zdjęcie numer 18(Adam) - Były obiekcje co do tej pompki na Facebook'u, ale Barkes wyjaśnił i dodał stosowną adnotację. Pompki z numerami 5(Wojciecha - tatuaż na prawym ramieniu), 14(Tomek - złamany łokieć) nie powinny być brane pod uwagę, gdyż podpunkt drugi regulaminu jasno mówi, że "Musi być widoczna cała postura ciała."
3. Pompka Sonii nie powinna być również brana pod uwagę, dlatego że nie jest w dolnej fazie ruchu, a górnej, czego w regulaminie nie było. "
Do reszty zdjęć zastrzeżeń nie mam, ponieważ były zgodne z regulaminem. "Pompka powinna być wykonana w dolnej fazie ruchu lub w powietrzu - dynamicznie (np. pompka z klaśnięciem)."

Plusy konkursu: Świetna promocja zdrowego stylu życia oraz ćwiczeń z masą ciała nie tylko starszych, ale i młodszych użytkowników, tak samo mężczyzn jak i kobiet. Oczywiście gratuluję zwycięzcom konkursu. ;) Wyraziłem swoje zdanie. Konstruktywną krytykę, a nie jakieś hejtowanie w stylu "#$@@@$$ tak być #$@#$!!? nie powinno". Myślę, że moje spostrzeżenia przydadzą się w dalszych edycjach konkursu.

P.S. Co do punktu drugiego: Nie zauważyłem notki, że jest zdjęcie ucięte, itp. dlatego zgłosiłem. ;)
A, byłbym zapomniał: Ja nie przesłałem kartki A4, jednak Barkes mnie zna, ale również w jakiś sposób naruszyłem regulamin, jednak chodzi tu o same zdjęcia. No to wszystko. ;)
  • 0

#51
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
Szczerze mówiąc jury miało bardzo trudny wybór bo wiele fotek było rewelacyjnych:) po obejrzeniu galerii konkursowej myślałam, że poznań zgarnie wszystko bo dali czadu!! :) zazdroszczę im ekipy i miejsc do ćwiczeń :) ale najbardziej zazdroszczę umiejętności!:) jest motywacja by dalej ćwiczyć:) i dawać z siebie jeszcze więcej:)
Fota Macieja świetna:) pompka idealnie zrobiona łokcie przy ciele, ciało idealnie w linii prostej:) do tego ładne ujęcie i miejsce:) co to fotki Wojtka to nie trzeba nic komentować bo jest super i tyle!:)

Jeszcze raz dziekuję:)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#52
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Serdecznie gratuluję wszystkim zwycięzcom:) Co do zastrzeżeń Krzyśka, to oczywiście trzeba je wziąć pod uwagę, choć według mnie trzeba te konkursy traktować z przymrużeniem oka;) Ja tak do tego podchodzę, tym bardziej, że na moje zdjęcie zagłosowało 5 osób :D
  • 0

#53
BlackHeart

BlackHeart

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 119 postów
No to trzeba było napisać, że to ty ;P
  • 0
Dum spiro, spero!

#54
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Ja zahira po domu poznałem. :D No, ale jak konkurs to konkurs. W takim razie po co były te zasady?
  • 0

#55
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Wyciągniemy wnioski i następnym razem będzie dobrze:)


  • 0

#56
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
No jak najbardziej, po to napisałem sugestie, żeby było lepiej. ;) Nikogo nie obraziłem. ;) 1000 postów! :D
  • 0

#57
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Absolutnie nikogo nie obraziłeś:) No tak tysiączek mi stuknął:) Jestem płodnym pisarzem;) Prawie jak Lenin:D
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych