Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

[ZAKOŃCZONY] Najlepsze zdjęcie pompki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
56 odpowiedzi w tym temacie

#1
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
http://www.facebook....495140673849841

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Książka pt. "Trenig siły eksplozywnej" leci do:


1. Wojciech Sołtysiak (http://sphotos-b.ak....668067848_n.jpg)

2. Maciej Krzych (http://sphotos-f.ak...._63846068_n.jpg)

3. Sonia Matuszkiewicz (http://sphotos-g.ak....173510911_n.jpg)

Prosimy szczęśliwców o przesłanie swojego adresu zamieszkania na nasz email - kalistenika@gmail.com z tego samego adresu pod którym zostały wysłane zdjęcia lub poprzez wiadomość na fanpage.

Gratulujemy!




Konkurs. Termin wysłania zdjęć wydłużamy dla Was o dwa dni - 24 październik. Mamy do rozdania trzy książki "Trening siły eksplozywnej w sportach walki" autorstwa Piotra Szeligowskiego dla trzech zwycięzców.

Dołączona grafika

ZASADY:

- Jeśli chcesz wygrać musisz być fanem naszego fanpage - Kalistenika Polska. Wyślij na naszą skrzynkę mailową (kalistenika@gmail.com) zdjęcie swojej pompki w najbardziej ciekawym miejscu lub jak najciekawiej przedstawionej, czytając przed tym następujące zasady konkursu:


- Pompka powinna być wykonana w dolnej fazie ruchu w postaci klasycznej lub innej (np. pompka z klaśnięciem - ujęcie w powietrzu).


- Musi być widoczna cala postura ciała.


- W celu dyskwalifikacji oszustów, oprócz zdjęcia z pompką prosimy o dodatkowe zdjęcie tej samej osoby pozującej z kartką (A4 lub większą) o treści (np. wypisanej mazakiem) "Kalistenika Polska www.kalistenikapolska.pl".


- Jakość zdjęcia będzie wpływała na korzyść uczestnika konkursu.


- Używanie wszelkich programów obróbki zdjęć (np. Photoshop) jest dozwolone.


- Wiadomość email zatytułuj "Konkurs - Pompka".



Do 3 listopada potrwa głosowanie. Administracja wybierze zwycięzców biorąc pod uwagę wykonanie, jakość i liczbę kliknięć "Lubie To" pod zdjęciem. Przypominamy, że nagrodą jest książka "Trening siły eksplozywnej", której fundatorem jest wydawnictwo Aha! Zapraszamy do polubienia fanpage wydawnictwa.

http://www.wydawnictwoaha.pl/pl/

https://www.facebook...?ref=ts&fref=ts

Życzymy powodzenia!
  • 0

#2
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
W końcu jakiś gest z AHA! :)
Nie ma mnie na FB, czyli jestem na aucie..
  • 0

#3
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Nie koniecznie. Wszytskie zdjęcia wstawią na fb. Wejdą na profil kali i będą lajkować, które się podoba. ;)
  • 0

#4
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
:D :))
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#5
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Ktoś bierze udział?
  • 0

#6
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Ja już wcześniej zakupiłem książkę :) Po co mi dwie :)
  • 0

#7
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Wciąż zastanawiam się nad plenerem :D
  • 0

#8
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
Do 24 przedłużamy termin, ponieważ bardzo małe zainteresowanie jak na ten czas, niestety. Do działania, uczestnicząc nakręcamy tą stronę! :)
  • 0

#9
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Dawać panowie, ma to być zabawa. Chociaż wesprzemy forum. ;) A i Panie też.! O ile tu zaglądają. ;)
  • 0

#10
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
a gdzieś na fb jest inny konkurs, freestyle pompek w 60sekund, nie wiem czy to forum wspiera ten konkurs czy to inna działka ?
jak zmobilizuje się do nakręcenia tego freestyle i ktoś mnie nakręci to będzie cool :P i wyślę :D
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#11
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
biorę udział :) jutro fotki:) i wrzucę w końcu, dawno obiecanego kruka.. :)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#12
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Pytanie co do konkursu, to drugie zdjęcie z reklamą forum tez będzie zamieszczane czy nie ?:D

Edit: Pytanie już nie ważne zdjęcia poszły :)
  • 0

#13
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

a gdzieś na fb jest inny konkurs, freestyle pompek w 60sekund, nie wiem czy to forum wspiera ten konkurs czy to inna działka ?
jak zmobilizuje się do nakręcenia tego freestyle i ktoś mnie nakręci to będzie cool :P i wyślę :D



  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#14
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów

Pytanie co do konkursu, to drugie zdjęcie z reklamą forum tez będzie zamieszczane czy nie ?:D

Edit: Pytanie już nie ważne zdjęcia poszły :)


Chcielibyśmy również umieścić te zdjęcia, ale się jeszcze zastanowimy. Myśleliśmy, że będzie więcej póz bez koszulki aby jakoś motywować swoją budową ciała do treningu :D Niestety, każdy fotos w koszulce.
  • 0

#15
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Ważne, że w ogóle są jakieś zgłoszenia. ;)
  • 0

#16
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
skromność przede wszystkim ! :D
  • 0

#17
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
Fotki wysłane:)

  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#18
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
sheisbutterfly świetne zdjęcia, oba :)
  • 0

#19
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Bartek, te zdjęcia osobne dać? ;) Jedno z pompką, drugie z podpisem? Za pismo też są nagrody? :D
  • 0

#20
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
Oczywiście, jak napiszesz kura pazurem to nic nie dostaniesz, Krzysiek. Ty nie musisz, znam Twą twarz :D
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych