Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Dlaczego nie ćwiczymy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Garść wymówek dla tych, którym się nie chce ;)
http://rekreacja.blo...h-nie-cwiczymy/
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#2
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
Trzeci punkt troszkę do mnie pasuje nawet, może nie konkretnie chodzi o to, że głupio wyglądam, czy coś (aczkolwiek pompki przy ścianie - krok 1 pompek w Skazanym - może wyglądać troszkę śmiesznie :P), tylko po prostu nienawidzę, gdy ćwiczę sam i ktoś się gapi jak kretyn, zamiast zrobić coś ze sobą. Nie ważne czy to rodzice, znajomi, czy obcy, jedynym wyjątkiem jest mój brat, który jest no-lifem. :P

Jak ktoś jest w chacie to staram się wyczuć moment kiedy nikogo nie ma w domu.
  • 0

#3
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
A ja przekonałem się na własnym przykładzie, że jest jeden niepodważalny argument za tym żeby ćwiczyć i żadne wymówki nie są w stanie go obalić. Po prostu przy dzisiejszym stylu życia trening staje się niezbędnym elementem higieny. Sto lat temu ciężko było by komuś wytłumaczyć konieczność mycia zębów, czy codziennego mycia. Dziś, gdy wielu z nas wszędzie porusza się samochodem z którego przesiada się do windy trening nie jest kwestią wyboru, tylko konieczności. Bez niego organizm momentalnie się posypie i upomni o dawkę wysiłku:)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych