Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Łódź


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#21
Buxzzix

Buxzzix

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 14 postów
Witam ponownie, dorzucam kolejną porcję zdjęć.
Sprzęt znajduje się tutaj: https://maps.google....&num=1&t=h&z=20

Dołączona grafika
  • 0

#22
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Dzięki Buxzzix - dodałem foty do mapy. Tylko musiałem je podzielić bo nic nie było widać :)
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#23
Necro

Necro

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 7 postów
Jest tam blisko jakiś dworzec PKP ? Jako, że nie jestem z Łodzi a u mnie nie ma takich miejscówek chętnie przejadę się w inne miejscowości, najlepiej z kimś aby wspólnie poćwiczyć.
  • 0

#24
Buxzzix

Buxzzix

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 14 postów
Jest dworzec - Łódź Kaliska :D
Zaraz niedaleko dworca jest park, a w parku całkiem ogarnięty placyk zabaw. Jeśli będę tam przejazdem to zrobię zdjęcia i postaram się również wstawić :)
  • 0

#25
Necro

Necro

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 7 postów
Okej, dzięki wielkie. Chętnie bym tam wpadł na jakiś wspólny trening. ;)
  • 0

#26
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów
Jeżeli jest ktoś chętny na treningi to zapraszam na tęcze przy ulicy Karpackiej. Treningi odbywają się w poniedziałki i środy o 19;30, wstęp 10 zł, trening trwa 2 godziny.
Po więcej informacji zapraszam na nasz Fanpage
  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#27
Necro

Necro

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 7 postów
@FurioS, Gdybyś mógł daj informację, gdzie to dokładnie jest, jak dotrzeć i czy jest tam dworzec ;)
  • 0

#28
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów
Podaj kiedy będziesz (w jaki dzień) ja podjadę na dworzec i Cię odbiorę. - Łódź Kaliska
i dobrze by było jakbyś był koło 18;30
  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#29
Necro

Necro

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 7 postów
Poniedziałek godzina 18:50 Jestem na kaliskim, tylko napisz mi jeszcze jak z powrotem, odwieziesz mnie ? i o której ?
  • 0

#30
Buxzzix

Buxzzix

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 14 postów
Obok Tęczy jeździ autobus linii 52. Zabierze Cię on spod ośrodka sportu centralnie na dworzec :D Jakieś max 25min drogi. Polecam sprawdzić godziny na www.mpk.lodz.pl dodam, że przystanek powrotny to Paderewskiego/Karpacka :)
  • 0

#31
Mrowek

Mrowek

    Advanced Member

  • Instruktor
  • 38 postów
24.03.2013
15:00 – 19:00
Tęcza :)
Pojawie się na waszej pięknej sali gimnastycznej :), mam nadzieje ,że ktoś wpadnie się przywitać i wspólnie intergrować w treningu :D
Pozdrawiam.
  • 0

#32
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów
Będzie cała ekipa SW łódź, jakby co to poznasz nas po tym co robimy :D
  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#33
Mrowek

Mrowek

    Advanced Member

  • Instruktor
  • 38 postów
Łódź zaliczona :D, szkoda,że tak zimno u was następnym razem mam nadzieje ,że będzie cieplej.
Pozdrawiam.
  • 0

#34
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów
7 kwietnia od godziny 15 do 19 jest trening na "tęczy". Koszt wejścia to 15 zł.

Edit: jednak trening został odwołany.
  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#35
p0ison

p0ison

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów
Hi,
Trafiłem na was przez film na veganworkout.org.pl. Szukam ludzi którzy chcieliby potrenować SW - po zimie zalałem się niestety fatem i wspólne ćwiczenia na łonie natury to na pewno za@#$sta motywacja do pozbycia się go w rozsądnym czasie.
 
Ktoś z was był w Parku Śledzia ? Tam jest siłownia outdoorowa i można na spokojnie sobie ćwiczyć.
 
<MOD>Nie przeklinamy na forum!</MOD>
  • 0

#36
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Jaki film masz na myśli ? Jakie przyrządy są w tym parku ?


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#37
p0ison

p0ison

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów
http://veganworkout....go-potrzebujesz + P. S. Postaram się jutro zrobić kilka fotek.
  • 0

#38
Silent

Silent

    Brak

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • LokalizacjaŁódź, Teofilów

Jest może jakaś już zorganizowana grupka ludzi trenujących w okolicach tefilów, chętnie się przyłączę? :)


  • 0

#39
SneuLeu

SneuLeu

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Czesc,

Ja wlasnie niesmialo zaczynam trenowac Kalistenike, a przynajmniej probuje. Robie to caly czas w domu z drazkiem ktory moge sobie ustawiac.  Ale powiem wam szczerze ze wolal bym raz na tydzien przynajmniej potrenowac na otwartym powietrzu, z jakims towarzyszem. Zawsze mogl by mi pomoc w technice.

Ja mieszkem na Retkini w Lodzi, Czy ktos jest z okolic chetny do potrenowania razem ?


  • 0

#40
DAKOR

DAKOR

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów

hej, tez mieszkam na retkini, obok szkoły 44 jest plac zabaw dla dzieci, gdzie mozna potrenowac, 100m dalej siłownia outdoorowa gdzie mozna pocwiczyc dipy


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych