Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

To wszystko?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
Co dalej z treningami dnia? Już nie będzie?
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#2
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
A ktoś ćwiczy w ogóle?
  • 0

#3
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Ja ćwiczę. Tylko do przysiady, back lever- trochę trudniejsze wersje i front lever trudniejsze wersje według moich upodobań, stanie na rękach i l-sit-a to podstawa. A odrzuciłem pompki i podciąganie.
Ale ja też widzę, że jest chyba małe zainteresowanie.
Ćwiczy ktoś jeszcze? Czy ćwiczycie według własnych upodobań? 
Ja ćwiczyłem. Tylko do przysiady, back lever- trochę trudniejsze wersje i front lever trudniejsze wersje według moich upodobań, stanie na rękach i l-sit-a to podstawa. A odrzuciłem pompki i podciąganie.
Ale ja też widzę, że jest chyba małe zainteresowanie.
Ćwiczy ktoś jeszcze? Czy ćwiczycie według własnych upodobań? 
Krzysiek, a masz jakieś swoje treningi wcześniejsze?
Bloga nie prowadzisz? A miałeś tam bardzo ciekawy plan treningowy
  • 0

#4
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Hmm, no mogę coś popisać jak chcecie. Szczerze powiem, że nie chce mi się wpisywać. ;) Mam dzienniczek w domku. Jeśli chcecie to mogę zacząć. Pisałem z resztą, ale kartofelek nie czaił o co chodzi. A każdy tak dziennik prowadzi. Tylko wpisy, co robił.
  • 0

#5
Rob PMC

Rob PMC

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 135 postów
mistrzu czekamy na wpisy ,też miałem problem ze zrozumieniem ćwiczeń ,ale dzięki filmikom wiem jak je robić , w sumie nasze dzienniczki można umieszczac w dziennikach postepu nie widze sensu dodawaniu naszych wypocin do tematu gimnastyka ,jedynie pytania i wnioski


CZEKAMY NA WIĘCĘJ
  • 0

#6
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Powiem Wam szczerze, że mam jednego królika doświadczalnego. ;) Ćwiczę z nim planem, który jemu ułożyłem. Zobaczymy za miesiąc. Jest totalnym laikiem. Plan na podstawie Btgb. ;)
  • 0

#7
tyraell

tyraell

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 29 postów
Ja ćwiczę, ale z większym nakierowaniem na kółka i pod MU. Dynamiczne w jeden DT, a statyczne + brzuch w drugi DT. Aczkolwiek niektóre ćwiczenia zapożyczyłem od Krzyśka :)
  • 0
Jeżeli ktoś ci mówi, że się zmieniłeś to znaczy, że przestałeś żyć według jego oczekiwań...

#8
julo1976

julo1976

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 159 postów
Nie zapomnij o mnie, ja takze korzystam z treningow dnia.Jade advance planche, l-sit, front lever, niemiecki zwis, stanie na rekach, flage itp :) wiec sie nie lam i pisz:).W plenerze muscle-up:)
  • 0

#9
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
Ja tutaj ciągle zaglądałem bo byłem ciekawy jak układasz WODy bo sam też tak trenuję. Czasami układałem samemu a czasami korzystałem z twoich. Może lepszym pomysłem byłoby zrobić np po 20 WODów grupach dla poczatkujacych, średniozaawansowanych, zaawansowanych lub jakiś inny podział.
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#10
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Hmm. No zobaczymy. Teraz za bardzo czasu nie mam, bo a po południu do pracy chodzę, ale zastanowię się nad tym. Może jakieś przykłady treningów? Dać wiele możliwości treningowych, np. drabinka, 5 x 5, piramidka i zmieścić to w jeden artykuł? Oczywiście razem z progresjami.
  • 0

#11
tyraell

tyraell

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 29 postów
To by było dobre, każdy by sobie wybrał co potrzebuje, bo wiadomo różne są priorytety/cele treningowe, a także stopnie zaawansowania trenujących. Ktoś kto celuje w planche bedzie trenował i wzmacniał partie stricte pod planche. Inny zaś celuje w MU albo Iron Crossa i trening układa sobie inaczej.

Tak czy inaczej, będę czekał na propozycje od Ciebie i wierzę w Twoją wiedzę pod tym kątem :)
  • 0
Jeżeli ktoś ci mówi, że się zmieniłeś to znaczy, że przestałeś żyć według jego oczekiwań...

#12
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Mi chodziło bardziej o propozycje planów, a nie pod ćwiczenia. Ale zobaczymy.
  • 0

#13
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
ja też bym pewnie wykorzystał niektóre/wszystkie ćwiczenia przed kali... i dodam do mojego planu,
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#14
Shadow

Shadow

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 72 postów
Ja nie cwiczę, ale jakbym mógł to bym cwiczył9 a nie mogę... :D), ale pomysł jest zajebisty po prostu!
  • 0

#15
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Ogólnie chcialem sobie wszystko wyrysować w zeszycie. Wypisać, itp. Coś a la poradnik. Wszystko w jednym miejscu.
  • 0

#16
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
krzysiek przemyśl sobie wszystko a jak będziesz miał wolną chwilę to wrzucaj na forum. Nikt cie nie pośpiesza ale nie rezygnuj ;)
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych