Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Siemanko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1
Kogut

Kogut

    Padre Koguto

  • Użytkownik
  • 60 postów
Kogut, lat 21, Lubin, dolnośląskie. Zawsze starałem sie uprawiać jakieś sporty, deskorolka, koszykówka siłownia. Tak sie w końcu złożyło, że na studiach nie miałem pieniędzy, żeby pozwolić sobie na siłownie, a jak wracałem do domu na wakacje to nie miałem na nią czasu, plus ostatecznie pieniędzy też nie. Zacząłem sie interesować treningiem w domu itp., trafiłem na pojęcie kalistenika, czytałem, czytałem... Przeczytałem o "Skazanym...". Zaopatrzyłem sie, przeczytałem, bo nie lubie trenować nie mając wcześniej jakiegoś planu ani jako takiego pojęcia co, jak, po co i dlaczego. Spodobało mi sie, strasznie zmotywowała mnie masa filmów w sieci i wziąłem sie do roboty. Na forum trafiłem przypadkiem, szukając informacji i tak już zostałem. Czytam od jakiegoś czasu, a niedawno założyłem konto. To tyle. Witam :)
  • 0

#2
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Witam cię kogucik :)
I na pewno to nie przypadek, że tu trafiłeś. Bo wiem, że chcesz trenować z nami i tak trzymaj. Wystarczy ci internet, skazany, coś do podciągania może być stół, drzwi, drążek do futryny itp.. I wiadomo twoja masa ciała. To bardzo dobry początek, a zobaczysz od zera do bohatera.
Pozdrawiam i wytrwałości życzę :)
  • 0

#3
Kogut

Kogut

    Padre Koguto

  • Użytkownik
  • 60 postów
W sumie pewnie i nie przypadek, bo od kiedy zacząłem ćwiczyć na siłowni zawsze natrafiałem na jakieś przeszkody, to koszta, to czas, to coś innego, także najwyraźniej od zawsze jakaś niewidzialna siła czy los pchała mnie w stronę tych lepszych, darmowych ( i mozliwych do wykonania w domu) treningów :P
  • 0

#4
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Witaj Kogut, powodzenia w treningach:)

P.S. ciekawy Awatar:)
  • 0

#5
Kogut

Kogut

    Padre Koguto

  • Użytkownik
  • 60 postów
Dzięki :P :) Lubie ten symbol.


  • 0

#6
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
ja też :)
  • 0

#7
Kogut

Kogut

    Padre Koguto

  • Użytkownik
  • 60 postów

ja też :)


Czyżby entuzjasta teorii spiskowych ? :)
  • 0

#8
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Trochę tak.
  • 0

#9
julo1976

julo1976

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 159 postów
Hej Kogut, pwodzenia:)!

Ja tez pierwsze co to zwrocilem uwage na awatar Koguta...
  • 0

#10
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Witaj na forum!
Co wątku z awatarem - chyba zaraz założymy dział "Teorie spiskowe" ;) Ja też je lubię :D
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#11
Kogut

Kogut

    Padre Koguto

  • Użytkownik
  • 60 postów
Zakładam, że "Zeitgeist" masz już oza sobą, więc polecam coś innego. Rozkmina wszelkich rozkmin, ja osobiście sam nie wiem co o tym myśleć, aczkolwiek klei mi sie to dość sensownie. Tym bardziej, że wypowiadają sie ludzie, którzy wiedzą co mówią, no i emituje to poważna stacja - "Ancient Aliens" :)


Troche tego jest, bo 4 sezony, ale niektóre informacje są naprawde mocne :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych