Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Cześć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów
Serdecznie witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Paweł i w chwili obecnej mam 18 lat. Jestem z Łodzi. Kalisteniką zacząłem interesować się około 3 miesiące temu, gdy oglądając filmiki wszystkim znanego już hannibala, powiedziałem sobie "ja też tak chcę!".
Trenuję w domu, ale chciałbym w końcu przerzucić się na street workout. Lecz niestety samemu jakoś nie mogę się do tego przełamać. Jeżeli, jest ktoś chętny do wspólnego treningu (i jest z Łodzi) to zapraszam :)
Jeszcze raz pozdrawiam i życzę owocnych treningów.

  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#2
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Witaj FurioS, powodzenia w treningach. Jeśli będziesz miał jakieś pytania, służę:)
  • 0

#3
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Cześć Furios
Trzymaj tak dalej i bardzo dobrze, że już tak szybko angażujesz się w życie forum. I wiem że osiągniesz postawione sobie cele :)
Pozdrawiam
  • 0

#4
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Witaj!
Życzę Ci wytrwałości. Początki są trudne ale potem człowiek wpada w cug i wtedy bez treningów ciężko wytrzymać :)
Z jakiej części Łodzi jesteś?
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#5
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów
Bałuty - jeżeli Ci coś to powie to zaraz przy Lutomierskiej.
  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#6
Shadow

Shadow

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 72 postów
Cześc FurioS, ja ci życzę, żebyś był taki jak hannibal, a może kiedyś nawet lepszy?
  • 0

#7
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów
oo niezłe życzenie, chciałbym by kiedyś się ziściło :) Dzięki i powodzenia w treningu :)
  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#8
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Bałuty - jeżeli Ci coś to powie to zaraz przy Lutomierskiej.


Wychowałem się na Bałutach tylko trochę bardziej w stronę Aleksandrowa (Rojna).
Znasz jakieś place do ćwiczeń w okolicy albo w ogóle w Łodzi?
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#9
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów
No i tutaj zaczynają się schody, odpowiedniego miejsca jeszcze nie znalazłem (przystosowanego do treningu). Natknąłem się na drążek, no ale nie ma np. miejsca to trenowania dipów. W innym miejscu mam drabinki w którym mogę trenować dipy, ale znowu nie ma drążka. Kolega mi napisał, że jest jakieś miejsce na retkini przeznaczone do treningu - jest to Orlik szkoły podstawowej 41.
  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#10
Render

Render

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 22 postów
Hej FurioS. Powodzenia i nie łam się jak ja! :D
  • 0

#11
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów
Dziękuję :) Życzę powrotu do zdrowia i do formy :)
  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych