Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Witam!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Shadow

Shadow

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 72 postów
Siema! Mam konto na tym forum jużod jakiegoś czasu, ale dopiero teraz postanowiłem się na nim bardziej udzielac. Kalistenikązajmuję sięjuż od jakiegoś czasu, obecnie trenuję 5 umiejętności : planche, back lever, front lever, v sit i flaga. Jak na razie jestem w stanie zrobitylko back levera :D.
  • 0

#2
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Witaj!
A jakie ćwiczenia wykonujesz żeby osiągnąć to co wymieniłeś?

PS.Coś Ci spacje zjada ;-P Poświęć chwilę na przeczytanie tego co wysyłasz, to wszystkim będzie przyjemniej to czytać :)
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#3
Shadow

Shadow

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 72 postów
No więc tak, na back levera, dlatego, że gdy robię pełnego bolą mnie barki wykonuję 6 seri po 10 sek back levera z 1 nogą a potem odwrotnym chwytem tucked 3 razy 20 sek. Front lever 10 razy advanced tucked po 6 sekund. a potem opuszczanie się z inverted hangu do advanced tucked tak z 5 do 10 razy w sensie 5 do 10 seri po 1 powtorzenie. na planche proboje zrobi takeigo wysokiego tucked planche 5 do 10 razy, a potem robie jakby pseudo planche push ups tylko żę nogi mam na powyższeniu tak, żę robi 3 razy 3, na flage robie pare razy próbę utrzymania dłuższego flagi tylko żę z nogami niżęj niż jest pełna flaga, a na v sita wznosy kolan w l sicie tak, żę przechodzę do tucked v sita i jak najwyższy tucked v sit trzymam 5 razy chocaiż dzisiaj trzymałęm więcej tylko żę gdzieś tak po 2 sekundy. Cwicze codziennie zawsze co innego oprocz tego się rozciągam.
  • 0

#4
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Michał - załatwione to jest z tym użytkownikiem. ;) Będę poprawiał.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych