Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Witajcie!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
buzer

buzer

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 13 postów
Witajcie! Mam na imię Patryk, mam 15 lat. Mieszkam w sumie nie daleko Wrocławia. Na Kalistenike trafiłem 18.08.2012, zacząłem ćwiczyć 20.08.2012. Ćwicze z książki "Skazany na trening" lece planem "Dobre sprawowanie". Mam dużą motywacje żeby to robić, więc myśle że zostane tutaj z wami na dłużej :)
  • 0

#2
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Witaj!

Mam dużą motywacje żeby to robić, więc myśle że zostane tutaj z wami na dłużej :)


I życzę Ci żeby tak pozostało! Powodzenia!
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#3
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Witam Patryk
Życzę wytrwałości i motywacji
Młody jesteś i staraj ćwiczyć się starannie i nie śpiesz się. A napewno dojdziesz do wyznaczonych celi.
Tutaj poczytaj
http://kalistenikapo...id=6624#pid6624
:) Chłopaki z forum dobrze mówią trochę też już ćwiczą
  • 0

#4
Shadow

Shadow

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 72 postów
No siema ja też mam w sumie 15 lat, ale cwiczę już trochę, niestety mam różńe kontuzje, które wynikają z tego że moje tkanki nie są jeszcze dobrze wykształcone. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów, ale pamiętaj aby sięnei spieszy, wiem co to znaczy kontuzja :D, chow moim przypadku nei wynika to ze śpieszenia. Piona
  • 0

#5
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Witaj, cieszę się, że chcesz z nami zostać na dłużej:)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych