Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Witam wszystkich


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1
workout

workout

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 29 postów
Więc tak mam 17 lat pochodzę z woj. małopolskiego ucze się w technikum gastronomicznym. Ćwiczyłem troche na siłowni jakieś 2 miesiące ale zrozumiałem że to nie dla mnie. O kalistenice dowiedziałem się przez przypadek szukając jakiś fajnych ćwiczeń na youtubie. Ćwiczę już 3 miesiące na początku opierałem sie na książce skazany na trening ale potem postanowiłem ułożyć własny trening który znajdziecie w dziale trening dla początkujących. A nie wspomniałem jeszcze że trenuję piłkę nożną juz 7 lat i siatkówkę jakieś 4 to chyba wszystko.

  • 0

#2
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
No to witaj ;) Powodzenia i wytrwałości.
  • 0

#3
kolecc

kolecc

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 247 postów
Witaj :)
  • 0
To podróż daje nam szczęście, nie jej cel.

#4
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Witaj :)


Witamy serdecznie :D , a skąd dokładanie pochodzisz? i w jakim klubie piłkarskim grasz?
  • 0

#5
workout

workout

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 29 postów
Orel pochodze z okolic Bochni i gram w klubie o nazwie "Gosir novi rzezawa" wątpie żebyś kojarzył ale i tak juz teraz nie chodze na treningi gdyż wieczorami ćwicze i niemam siły potem iść na trening:D
  • 0

#6
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Orel pochodze z okolic Bochni i gram w klubie o nazwie "Gosir novi rzezawa" wątpie żebyś kojarzył ale i tak juz teraz nie chodze na treningi gdyż wieczorami ćwicze i niemam siły potem iść na trening:D


Nie tak daleko mnie:d ja Koło Tarnowa mieszkam :), hm nie znam drużyny, ale z Rzezawą graliśmy ale to chyba nie ten sam zespół :) ?
  • 0

#7
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Witam workouta myśle, że zagrzejesz z nami to miejsce ;) Wytrwałości
  • 0

#8
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Witaj i powodzenia!
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#9
workout

workout

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 29 postów
Orel to ja gram właśnie w rzezawie tylko ta nazwa stąd że połączyły się 2 kluby;d
  • 0

#10
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Witam i życzę powodzenia:)
  • 0

#11
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Orel to ja gram właśnie w rzezawie tylko ta nazwa stąd że połączyły się 2 kluby;d


Aha, dlatego taka nazwa teraz. Ale chyba raczej się nie spotkaliśmy na meczu bo teraz mam już 23 lata więc dzieli nas 5 lat różnicy, czyli nie ten przedział wiekowy w rozgrywkach.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych