Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

World Street Workout Championship 2012 Potrzebuję chętnych.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#21
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
W sumie dałoby się załatwić trenera, tylko skąd ludzi.? Myślisz, że jestem za słaby na kręcenie tutoriali? Pytam poważnie, bez ironii. ;)
  • 0

#22
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Bardzo doceniam Twoje tutoriale, bo sam wiele z nich wyniosłem. Myślę jednak, że wszyscy mamy masę pytań co do techniki i metodyki na które może odpowiedzieć nam doświadczony trener. Gimnastyka jest dyscypliną olimpijską. Oznacza to, że idzie na nią na tyle dużo pieniędzy, by jej metodyka dynamicznie się rozwijała. Dlatego jeśli poprzestaniemy tylko na swoich doświadczeniach, to zostaniemy z tyłu:(
  • 0

#23
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Dokładnie, dokładnie. Jak widzisz - żaden trener nie kwapi się do tego, by nawet coś zrobić w tym kierunku. Wszyscy zostają i uczą na salach za pieniądze...
  • 0

#24
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Nie mam złudzeń, że ktoś zrobiłby to za darmo:( Ale jeśli zbierzemy wystarczającą ilość chętnych możemy wynająć salę i zapłacić trenerowi. Myślę, że to jest coś o czym warto pomyśleć.
  • 0

#25
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Jak najbardziej. U mnie jest coś takiego, ale tylko sobie ćwiczą 3run, a zero siłowych ćwiczeń. Od podstaw. ;) W Gdańsku jest coś takiego "Gimnastyka dla wszystkich" ;) Mimo wszystko podejmę się tego zadania i nakręcę tutki. ;) Mam w planie również przewroty w tył, w przód, itp. Czego na wf-ach nie uczą... ;)
  • 0

#26
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Ci goście z Gdańska są naprawdę nieźli:) Co do tutków, to myślę, że bardzo interesujące były by z ćwiczeń na obręczach gimnastycznych. To podstawa gimnastyki. Ćwiczenia bardziej wszechstronne i bardziej wymagające niż na drążku.
  • 0

#27
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
No wagi, itp. Dipsy. Mam to w planach.
  • 0

#28
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
Krzysiek - nie zapominaj też o leszczach!

Co do infrastruktury to racja. Tutaj widać większość kombinuje - gdzie by tu muscle up'a zrobić czy flagę poćwiczyć, a na załączonym filmiku () widać, że gość ćwiczy w różnych miejscach i nie są to jakieś poobrywane huśtawki, tylko drążki i poręcze przeznaczone do tego.

Z tego co widzę to pojawiają się u nas nieco inne (nowocześniejsze?) zabawki na placach:

Dołączona grafika

i więcej: TUTAJ

Dobre i to :)
Przeważnie to co ruchome, pierwsze idzie w .... Tzn. psuje się.

A co do mistrzostw... racja - powinna być jakaś wyselekcjonowana ekipa, a nie tak na huurrraa :/
No, ale miło że zapraszają Polaków!
  • 0

#29
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Mam ten przyrząd u siebie :P To jest zbudowane głównie dla kuracjuszy. ;)
  • 0

#30
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Te przyrządy są zbudowane dla ludzi którzy nie mają pojęcia o treningu. Mam ich u mnie w mieście mnóstwo, są na każdym skwerze. Robią wrażenie wyglądem i są ... całkowicie bezużyteczne do poważnego treningu. Najgorsze jest to, że kosztują kupę pieniędzy, które są wyrzucone w błoto:(
  • 0

#31
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
U mnie na osiedlu też stoją... Dla kogoś słabego i z nadwagą może stanowiłyby wyzwanie :D
Jak dla mnie o wiele lepszym sposobem wydania tych pieniędzy byłoby postawienie zwykłych drążków, za to dużo gęściej. Już nawet nie marzę o poręczach.
  • 0
Shut up and get moving.

#32
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
Niby proste a skomplikowane. Miasto stawia instalację, myślę, że maks 10tys zł na rurki by wystarczyło, do tego zatrudnia trenera gimnastyki aby o konkretnych godzinach bywał na placyku w celu szkolenia potencjalnych chętnych, którzy później samodzielnie juz korzystają z rurek w ciągu tygodnia, eeh rozmarzyłem się...
  • 0

#33
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Dokładnie zahir. Mogliby drążki postawić..
  • 0

#34
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Z czasem tak będzie! Chodzi o to, by wypromować tę dyscyplinę. Szkoda, że Leszek Blanik po zdobyciu złotego medalu olimpijskiego nie zabrał się za taką promocje gimnastyki:( No bo skąd władze miasta mają wiedzieć który sprzęt jest dobry a który nie? Kupują ten który wygląda bardziej reprezentacyjnie. Ale do nas należy zmiana tego wizerunku. Organizujmy się, działajmy, róbmy imprezy, zróbmy wszystko żeby o nas słyszano!!!
  • 0

#35
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Ja mam pomysły, gorzej z grafiką. Chcę wszystko sam ;)
  • 0

#36
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Krzychu, myślę nie o promocji w necie, tylko w realu. Organizujmy imprezy. Małe, lokalne ale niech coś się dzieje.
  • 0

#37
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
No jak najbardziej ;)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych