Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

World Street Workout Championship 2012 Potrzebuję chętnych.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1
BarStunts Poland

BarStunts Poland

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 25 postów
Witam.
Grupa BarStunts Poland została zaproszona na World Street Workout Championship 2012. Jednak Ja Czuje się jeszcze za słaby, postanowiłem, że wezmę udział w rywalizacji za rok, po długim i ciężkim treningu, którym przygotuje się by godnie reprezentować Polskę. Tym czasem szukam chętnych, którzy chcą wyjechać do Rosji by tam zmagać się na zawodach międzynarodowych w Street Work Out.

Chętnych proszę o szybki kontakt: bobster1995@vp.pl
  • 0

#2
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Mam pytanie jakie są wymagania?
  • 0

#3
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
A ja mam pytanie o date :)
  • 0
Dołączona grafika

#4
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
A czy to Łotwa w Rydze Mistrzostwa StreetWorkout 4 sierpień?
  • 0

#5
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
No ja na pewno nie czuję się na siłach, by rywalizować z Rosjanami. Ale kiedyś może:)
  • 0

#6
BarStunts Poland

BarStunts Poland

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 25 postów
Przepraszam za pomyłkę. Tak chodzi o Łotwę, Nie ma żadnych wymogów, których trzeba spełnić, potrzebuję 1- 2 silnych facetów chętnych do wyjazdu. Organizator zapewnił mnie, że oferuje zakwaterowanie, 3 posiłki dziennie i ubezpieczenie dla 2 osób.

  • 0

#7
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów
Szkoda, że wcześniej nie zacząłem ćwiczyć. Może za 2 lata się skuszę. :)
  • 0

#8
BarStunts Poland

BarStunts Poland

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 25 postów
Ludzie ratujcie. To jest ogromna szansa na pokazania, że polska znaczy coś w Street Workout.
  • 0

#9
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
BarStunts, no właśnie, trzeba mieć co pokazać. W końcu chodzi o reprezentacje naszego kraju. Może za rok, dwa. Na razie mógłbym nas tylko ośmieszyć :(
  • 0

#10
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Nie zaszkodzi spytać tutaj: https://www.facebook...tWorkoutPoland/
Jest tam kilku naprawdę wymiatających gości, chociażby Maks (ale nie wiem czy on się nadaje, bo tylko studiuje w Polsce).
  • 0
Shut up and get moving.

#11
BarStunts Poland

BarStunts Poland

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 25 postów
Dzięki wielkie. Zapytam tam.
  • 0

#12
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Z jednej strony informacja o Mistrzostwach Street Workout jest za późno podana. Jest okazja i właśnie dostał ją Łukasz i nikt tego nie spodziewał się. Następne mistrzostwa w 2013 roku. Więc do boju żołnierze

WORKOUT FEST 2012


  • 0

#13
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów
Trzeba ostro ćwiczyć, tyle , że Ci co występowali nie przestaną na ten okres ćwiczyć i będą jeszcze lepsi :P ale Polak potrafi :D
  • 0

#14
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów

Trzeba ostro ćwiczyć, tyle , że Ci co występowali nie przestaną na ten okres ćwiczyć i będą jeszcze lepsi :P ale Polak potrafi :D


Nie wiem czy już coś wymyślą nowego w ćwiczeniach oczywiście ci najlepsi, więc bolszewika goń goń goń ewentualnie np . jakiś pokaz w podciąganiu taniec mogą wymyślić w Post: #12 filmik 5minuta 20sekunda jak się nie mylę to aktualny mistrz Workout Eugeny Kozir

www.youtube.com/watch?v=finOLECiIDQ
http://www.youtube.com/watch?v=WMziWXzQ-GA
  • 0

#15
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Nie wiem czy już coś wymyślą nowego w ćwiczeniach oczywiście najlepsi


Zawsze można wymyślić coś nowego i zaskakującego ;) Na pewno ktoś tego dokona ;):P
  • 0

#16
BarStunts Poland

BarStunts Poland

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 25 postów
Tak i dobrze by było gdyby był to Polak
  • 0

#17
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
Patrząc na ten filmik z Festu 2012 nie trudno dostrzec, że jesteśmy daleko w tyle a raczej w powijakach. Myślę, że najpierw powinniśmy zintegrować naszych zawodników na jakichś lokalnych spotach/zawodach a dopiero później myśleć o pokazywaniu się na imprezach międzynarodowych. Zwróćcie uwagę, że za wschodnią granicą ta aktywność rozwija się niebywale właśnie dzięki temu. Jest wiele materiału na YT gdzie można oglądnąć zwykłe weekendowe spoty na których jest kilkadziesiąt osób w jednym miejscu/mieście u nas chyba tyle ludzi ciężko by było zebrać w całym kraju. Jaka jest frekwencja w największych miastach w Polsce? Ekipy po 2-4 osoby?
  • 0

#18
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Revo, oczywiście masz rację, ale to tylko część problemu. Za wschodnią granica bardzo popularna "od zawsze" była gimnastyka. Jest więc cała infrastruktura, przyrządy i doświadczeni trenerzy. Przeciętny Rosjanin czy Ukrainiec na wf w szkole dostaje takie podstawy gimnastyczne, że potem może szybko się rozwijać. A my mamy tylko "skazanego" i YT:( a tak przydała by się poważna metodyka treningu gimnastycznego!
  • 0

#19
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Ja potrafię niektóre podstawy itp. Myślałem własnie nad rozkręceniem czegoś takiego. Podobnych tutoriali, itp. Stricte filmów o gimnastyce. Aktualnie zbieram na kamerkę. Pomysł myślę, że dobry. Tylko jak go wypromować? Jakieś sugestie?
  • 0

#20
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Sugestia jedna. Zanim sami zaczniemy kręcić tutoriale, to trzeba zebrać kilkudziesięciu zainteresowanych i zorganizować seminarium na które zaprosilibyśmy jakiegoś dobrego trenera gimnastyki.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych