Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21
szudaj

szudaj

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 17 postów
Cześć :) Jestem z Łańcuta, tj jakieś 20 km od Rzeszowa. Z kalisteniką dopiero raczkuję, idę ściśle wg 'Skazanego', mniej więcej od pół roku także niewiele potrafię ale chętnie bym kiedyś na czasie przyszedł na wasz trening, wiadomo - kontakt z innymi to wymiana doświadczeń i większa motywacja :) Wszyscy tam 'wymiatacie' czy są też początkujący? ;)
  • 0

#22
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
szudaj nie ma na co czekać pół roku to całkiem niezły staż ;)
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#23
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
Mamy troche dobrych wymiataczy , mamy tez duzo poczatkujacych :) Kazdy znajdzie cos dla siebie :D Na treningi zbieramy sie przez fb , link na poprzedniej stronie :)
  • 0

#24
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
Jezeli ktos mieszka w okolicy Rzeszowa , robimy juz drugi zlocik Rzeszów - Debica , bedzie syty workout szczegoły na fanpage Street Workout Rzeszów :)
  • 0

#25
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Hmmm pytam z czystej ciekawości czy na forum nie "ukrywa" się jeszcze jakiś użytkownik z Rzeszowa? :) 


  • 0

#26
Black&White

Black&White

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów

Powiedzmy że z Rzeszowa... Mieszkam od niego 50km (Nowosielec) ale dojeżdżam tam do szkoły także dla mnie jest to miasto w którym przebywam większość dnia,także czasem mogę się wybrać na trening. Oczywiście jestem nowy,dopiero mam zamiar się zabierać za lekturę "Skazanego na trening" . Ale ogółem jestem w miarę sprawny,podciągać się umiem (chociaż nie wiem jak wy to rozumiecie),troszkę biegam,tylko z gimnastyką musiałbym się podciągnąć,bo niestety u mnie z nią kiepsko (zawsze byłem słabo rozciągnięty,stanie na rękach,salta to niestety nigdy moja domena nie była,bo i o tym nie myślałem). 


  • 0

#27
KalistenikaRzeszow

KalistenikaRzeszow

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Zapraszamy  wszystkich z  Rzeszowa i okolic na wspólne treningi.

Kalistenika Rzeszów

Link na FB
https://www.facebook...158161041022356


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych