Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
Czesc ! W rzeszowie cwicze z dosc konkretna ekipa skladajacą sie z 4-5 polaków i duzej ilosci ukraincow :D z tym ze w tym momencie wiekszosc na wakacjach :) Zapraszam !

  • 0

#2
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Mateusz. Ten wątek ukraiński strasznie mnie ciekawi, bo często bywając w tym kraju nie raz widziałem co potrafią. Jeśli kiedyś służbowo zawitam do Rzeszowa na pewno umówię się z Wami na trening:)
  • 0

#3
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
Zapraszam bardzo ! ale narazie chłopaki pojechali wszyscy na ukraine , na wakacje i na zawody w Street Workout , pewnie od roku akademickiego beda spowrotem :) A grupa ukrainska liczy z 9+ osob i naprawde chłopaki wymiataja takie rzeczy ze az sie chce cwiczyc :D
  • 0

#4
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Zapraszam bardzo ! ale narazie chłopaki pojechali wszyscy na ukraine , na wakacje i na zawody w Street Workout , pewnie od roku akademickiego beda spowrotem :) A grupa ukrainska liczy z 9+ osob i naprawde chłopaki wymiataja takie rzeczy ze az sie chce cwiczyc :D


Witam, nakręcacie może filmiki? fajnie by było zobaczyć to na żywo :D
  • 0

#5
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
Własnie sie do tego zabieramy , mam kolezanke z Grafiki , ktora robi swietne zdjecia i namawiam ja zeby kiedys sie wybrała z naszą grupa porobic zdjecia i filmy :) Dajcie mi 15 minut to wejde na rosyjskiego facebooka i poszukam filmow z zawodów i festivali na ktorych cwicza koledzy i wrzuce tutaj badz do odpowiedniego działu :)

Prosze takie festiwale u nich w miastach odchodza :D wiecej linkow wrzuce jak sie pojawia na internecie z mniejszymi miejscowymi zawodami, bo niestety jeszcze nie umiem czytac i pisac cyrylica xD




  • 0

#6
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów

Własnie sie do tego zabieramy , mam kolezanke z Grafiki , ktora robi swietne zdjecia i namawiam ja zeby kiedys sie wybrała z naszą grupa porobic zdjecia i filmy :) Dajcie mi 15 minut to wejde na rosyjskiego facebooka i poszukam filmow z zawodów i festivali na ktorych cwicza koledzy i wrzuce tutaj badz do odpowiedniego działu :)

Prosze takie festiwale u nich w miastach odchodza :D wiecej linkow wrzuce jak sie pojawia na internecie z mniejszymi miejscowymi zawodami, bo niestety jeszcze nie umiem czytac i pisac cyrylica xD





Może kiedyś wybierzemy się na Ukrainę :D
Na filmiku widzę grupę Calistenics Kingz
No to chłopie zmotywowałeś mnie :)
  • 0

#7
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
Haha :D ja w przyszłym roku planuje wycieczke na cały miesiac z lokatorami :) Do wieczora dostane jeszcze pewnie filmy z lokalnych zawodow , bo pewnie sie smaza teraz na jakiejs plazy xD

Alez prosze :D z przyjemnoscia motywuje ludzi :D
  • 0

#8
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Mateusz z jakiego miasta na Ukrainie są Twoi koledzy?
  • 0

#9
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
Roznie , kilku z Svetlovodsk , kilku z okolic Ternopili , Podwołoczyska o ile sie nie myle i google maps dobrze mi tłumaczy nazwy :D
  • 0

#10
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Do Tarnopola jest całkiem niedaleko, więc może faktycznie byśmy się kiedyś tam wybrali. Taka wymiana doświadczeń wiele uczy i daje niesamowitego kopa.
  • 0

#11
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
Ja sie wybieram napewno na przyszłych wakacjach , jezeli nie pojade gdzies zagranice dorobic :) bo plan jest 2 miesiecy pracy i miesiaca na ukrainie
  • 0

#12
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Fajnie byloby kiedys ekipa z forum pojechac na zawody ukrainskie :)
  • 0
Dołączona grafika

#13
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów

Fajnie byloby kiedys ekipa z forum pojechac na zawody ukrainskie :)


Jest mozliwosc :D Zebrac troche kasy przez rok i zyc jak król przez miesiac :)
  • 0

#14
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów
Fajnie by było najpierw dojść do takiego poziomu(w moim przypadku,), żeby chociaż coś trochę pokazać:P
  • 0

#15
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Nie musimy tam od razu startowac, mozemy pojechac szukac inspiracji :)
  • 0
Dołączona grafika

#16
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów

Nie musimy tam od razu startowac, mozemy pojechac szukac inspiracji :)


Tak jest :D pocwiczyc z najlepszymi , porozmawiac , popytac :D napewno cos kazdy wyniesie .
  • 0

#17
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Poszukać inspiracji tak, wziąć udział myślę że w moim przypadku jeszcze długo, długo nie. Bo to tak jakby pojechać na zawody w nogę do Portugalii albo Hiszpanii.
  • 0

#18
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów

Poszukać inspiracji tak, wziąć udział myślę że w moim przypadku jeszcze długo, długo nie. Bo to tak jakby pojechać na zawody w nogę do Portugalii albo Hiszpanii.


Biorac pod uwage ze mamy na to rok czasu to napewno do tej pory bedzie wielki postep z technika , siła , cwiczeniami . Mimo to sam siebie jak narazie nie widze na zawodach - predzej powiczyc i pokazac ze Polacy tez potrafia i ida w tym kierunku :)
  • 0

#19
Kajman

Kajman

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 1 postów
Witam

Gdzie ćwiczycie w Rzesz? macie sprzęt? jestem zainteresowany, głównie miejscem ;)
  • 0

#20
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
Sorry , nie odwiedziałem przez jakis czas forum :) Ogolnie , w Rzeszowie jest troche miejsc do cwiczenia , ja akurat mam obok swojego osiedla park , skrzyzowanie ulic Witosa i Wyspianskiego , na przeciwko Reala :) Jezeli jestes gdzies z mojej okolicy to zapraszam ! :D Zalozylem fanpage na FB zeby łatwiej było ogarnac wszystkich ludzi z Rzeszowa , a troche nas jest :) - https://www.facebook...tWorkoutRzeszow
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych