Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

witam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
drwal

drwal

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 1 postów
Powitac wszystkich.Mam 27 lat,jestem z podkarpacia. . wczesniej jakies przelotne romanse z masowaniem i silownia.Jednak w mojej glowie jest gleboko zakorzeniony wstret do silowni :D .Kalistenika zainteresowal mnie jamz.jfx Poprzez prace i wspolne spedzanie czasu wywieral na mnie presje i zaczalem łazic z nim na treningi.Zakupilem skazanego w empiku i jakos sie zaczelo.Trenuje lekko ponad miesiac wiec nie moge tutaj mowic o jakis super wynikach.Glownym zalozeniem jest to aby zaczac podciagac sie silowo. Na ta chwile wychodzi mi az raz.Technicznie spokojnie z 15 ale to nie to samo.Mam nadzieje,ze dzieki temu forum i ksiazce bedzie stopniowy postep.
pozdrawiam
KRZYSIEK
  • 0

#2
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Witaj na forum!
Co raz więcej nas, skazańców...
To dobrze, że ta choroba się rozprzestrzenia i zarażamy innych ;) Ja też próbuję ale jak na razie tylko moja dwuletnia córka próbuje mnie naśladować :)
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych