Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Olsztyn


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1
senku

senku

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 35 postów
Czy ktoś z Olsztyna interesuje się kalisteniką i street workout? Czy znacie jakieś dobre miejscówki? :) moje GG 21120215
  • 0

#2
Gutek

Gutek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 26 postów
W Olsztyn nad jez. Długim przy nowej sciezce zrobili kilka przyzadow do cwiczen. Warto sie wybrac.
  • 0

#3
senku

senku

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 35 postów
Gutek jesteś z Olsztyna tak? Z jakiego osiedla?
  • 0

#4
Gutek

Gutek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 26 postów
Mieszkam w Olsztynie na os. Ketrzynskiego.
  • 0

#5
Tomek

Tomek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 10 postów
Warto wspomnieć o drążkach i "otwartej siłowni" koło Uranii. Drążki trochę niskie na normalne podciąganie ( nawet z ugiętymi kolanami czasem jestem milimetry od ziemi ), ale resztę sprzętu można kreatywnie bardzo wykorzystać do pośrednich ćwiczeń z podciągań, unosów nóg (tylko raczej nie w zwisie), dipów i co tam jeszcze do głowy przyjdzie ;)
  • 0

#6
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Warto wspomnieć o drążkach i "otwartej siłowni" koło Uranii. Drążki trochę niskie na normalne podciąganie ( nawet z ugiętymi kolanami czasem jestem milimetry od ziemi ), ale resztę sprzętu można kreatywnie bardzo wykorzystać do pośrednich ćwiczeń z podciągań, unosów nóg (tylko raczej nie w zwisie), dipów i co tam jeszcze do głowy przyjdzie ;)

Daj jakieś bardziej szczegółowe namiary - najlepiej współrzędne na google maps. Jak masz możliwość zrobienia zdjęć to dawaj :) Umieszczę na forumowej mapce.

  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#7
senku

senku

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 35 postów
Tomek i Gutek może mielibyście kiedyś ochotę na wspólny trening, wymianę doświadczeń itd? Może założylibyśmy jakąś grupę SW w Olsztynie?
  • 0

#8
Tomek

Tomek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 10 postów
Niezbyt mam możliwość zrobienia zdjęć, ponieważ nie mieszkam chwilowo w Olsztynie (studiuję poza nim; w domu jestem średnio raz na miesiąc). Jeśli chodzi o Google maps to łapać linka ;)
https://maps.google....&num=1&t=h&z=17

Co do wspólnego treningu to w sumie chętnie, ale jak pisałem - jeśli jakoś częściej to raczej w wakacje czy jakiś analogiczny okres wolny od zajęć na uczelni. Należy jednak wspomnieć, że jestem gdzieś na początku drogi, więc dużo i tak nie wniosę ;) .
  • 0

#9
senku

senku

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 35 postów
https://www.facebook...770348/?fref=ts
Grupa Street Workout Olsztyn na facebooku
  • 0

#10
Kemal

Kemal

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 6 postów
Siemka. Jestem nowy na forum :) ekipo z Olsztyna spotykacie się może razem na jakieś treningi? >>> jeśli tak to fajowo, jeśli macie jeszcze miejsca mógłbym podbić :D ha?
  • 0

#11
senku

senku

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 35 postów

Siemka. Jestem nowy na forum :) ekipo z Olsztyna spotykacie się może razem na jakieś treningi? >>> jeśli tak to fajowo, jeśli macie jeszcze miejsca mógłbym podbić :D ha?


Kemal ja jeszcze z tą ekipą nie trenowałem. Złożyłem na facebooku prośbę o przyjęcie do grupy, ale na razie cicho. Fajna miejscówka jest koło Jeziora Długiego, jak chcesz możesz się tam wybrać. Na początku tego wątku podałem swoje GG, jak coś to pisz i możemy kiedyś umówić się na trening. W ogóle z jakiego osiedla jesteś? Ja z Mazurskiego.


  • 0

#12
Kemal

Kemal

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 6 postów
Ja jestem ze Słonecznego Stoku. Podobnie jak Ty chciałem nawiązać kontakt z grupą z fejsbuka ale zero odzewu.




  • 0

#13
Adam.Kalman

Adam.Kalman

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Instruktor
  • 74 postów

Ja jestem ze Słonecznego Stoku. Podobnie jak Ty chciałem nawiązać kontakt z grupą z fejsbuka ale zero odzewu.


Chłopaki, wiem że Olsztyn cienko stoi jak chodzi o salę i możliwości potrenowania czegoś poza siłownią, ale jeżeli macie ochotę możecie się dołączyć do nas, do GDW.

Uruchomiliśmy zajęcia w Olsztynie 19.11
tutaj szczegóły http://www.gimnastyc.../olsztyn-start/
Jeżeli macie pytania, to zapraszam na priv albo mail lub telefon
  • 0

#14
Cobra

Cobra

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów

Siemano jestem tu nowy i też jestem z Olsztyna ;D , troche już cwicze i wlasnie szukalem kogoś kto ćwiczy kalistenikę. Bardzo bym chciał dołączyć do grupy ^^


  • 0
Dołączona grafika

#15
marcjan

marcjan

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Siemanko :) Ktoś aktywny na forum z Olsztyna? :) Jeżeli tak to prosiłbym abyście podali namiary do siebie :D Na treningu w grupie raźniej :D


  • 0

#16
SenseJLF

SenseJLF

    Administrator

  • Administrator - Boss

  • 262 postów
  • LokalizacjaSzczytno

Ktoś się kiedyś odzywał z Olsztyna...jak coś to wpadaj do mnie do Szczytna ;)


  • 0

Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

 


#17
Ph1niX

Ph1niX

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Ja dojeżdżam do Olsztyna na OSW raz na dwa tygodnie a mieszkam w okolicach Lubawy. Mam dwóch znajomych z którymi od niedawna ćwiczymy SW i szukamy miejsca i ludzi w Olsztynie (po zajęciach w weekend, o ile są kończone o wczesnej porze : D) I tak się zastanawiam czy dałoby radę coś zorganizować ? Słyszałem o fajnej miejscówce na ul. leśnej niedaleko parku linowego. Jest coś wartego uwagi tam ? Moje GG 8343531 jakby ktoś chciał zaprosić przyjezdnych na wspólny trening ; ) 


  • 0

#18
SenseJLF

SenseJLF

    Administrator

  • Administrator - Boss

  • 262 postów
  • LokalizacjaSzczytno

Tu masz panów z Olsztyna ;)


  • 0

Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

 


#19
gdyku

gdyku

    Member

  • Użytkownik
  • 15 postów

co do miejscówek w okolicach Olsztyna znam dwie a mianowicie w Łukcie jest placyk- nie wiem co tam dokładnie jest bo nigdy nie miałem przyjemności tam trenować ale wygląda mniej więcej tak: http://www.leader.fr...i-zewnetrzenej/

 no i kretowiny nieco skromniej ale też ciekawie ;)


  • 0

Dumny jak Vegeta..

Vegeta_in_the_rain.jpg


#20
karol435

karol435

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów

bardzo ładnie to wygląda według mnie


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych