Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Częstochowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#1
wolves2

wolves2

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 86 postów
Witam !

Czy jest może ktoś z tego "świętego miasta" zwanego Częstochowa ? : D
  • 0

#2
m1ch4l

m1ch4l

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 1 postów
Witam!
Ja jestem co prawda nie z Częstochowy ale z Poraja a w Częstochowie jestem prawie codziennie ;]
  • 0

#3
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
jestem z Czewy ale niestety nie mieszkam w Polsce teraz ;P
  • 0

#4
GrzesiekHSB

GrzesiekHSB

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 1 postów
Siema jestem z Częstochowy a dokladnie z Huty Starej B




A TAK DLA WIADOMOŚCI TO CZĘSTOCHOWA ZNAJDUJE SIĘ W GÓRNYM ŚLĄSKU!!!
  • 0

#5
Masta777

Masta777

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 11 postów
Witam, mam takie pytanie czy jest ktoś z Częstochowy, i czy byłby zainteresowany wspólnymi treningami, być może jest już utworzona jakaś grupa?, Z góry dzięki za odpowiedź. Pzdr.:D
  • 0

#6
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Czesc, ktos juz otworzyl ten watek w zlym wojewodztwie, takze udaj sie do Dolnoslaskiego ;P
http://forum.kaliste...tek-Częstochowa
  • 0

#7
benfredo

benfredo

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 100 postów
Witam, jestem z radomska(40km od Cze-wy), ale mógłbym przyjeżdżać na treningi. Będziemy coś działać razem ?
  • 0

#8
Masta777

Masta777

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 11 postów
Ja jestem jak najbardziej za, możemy już wstępnie się ustawić na jakiś trening, z tym, że nie wiem jak wygląda sprawa w inny dzielnicach, na Rakowie ( ul.Mireckiego) jest opcja, 2 drążki. W ogolę pisalibyście się na takie spotkanie?
  • 0

#9
benfredo

benfredo

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 100 postów
ja był bym wstanie dojeżdżać max raz w tygodniu. Co do miejsca do treningu do kwestia dogadania ;)
  • 0

#10
Masta777

Masta777

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 11 postów
To jaki dzień by Ci pasował ? i w jakich godzinach? tak myślę że Mireckiego jest ok, bo szukałem na innych osiedlach nie znalazłem osobnych drążków, może Północ albo Tysiąclecie coś ma, ale to musiałby się ktoś inny wypowiedzieć :)
  • 0

#11
benfredo

benfredo

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 100 postów
Składniał bym się raczej do weekendu, ewentualnie wtorek albo czwartek. W tygodniu narazie godziny popołudniowe. W weekend różnie. Kwestia dogadania się. Co do miejscówki do możesz ją dodać to tego tematu: http://forum.kaliste...c-do-trenowania bo inaczej się nie odnajdę :P Będę również niezmiernie wdzięczny jak wrzucił byś jakieś fotki tej miejscówki. Nie ogarniam zbytnio Częstochowy, znam ją bardzo ogólnikowo...
  • 0

#12
Masta777

Masta777

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 11 postów
https://maps.google....ra=ltm&t=m&z=18 Tutaj tak mniej więcej zaznaczyłem, jakbyś już trafił na tą ulice, to się bez problemu znajdziemy tam jest tylko jeden taki duży plac zabaw z taka wielką górką, jest też boisko do siaty i kosza a całość jest ogrodzona :D także myślę, że zdjęć nie trzeba robić :P
  • 0

#13
benfredo

benfredo

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 100 postów
dam Ci znać w ciągu najbliższych dni jak rozwiąże problem dojazdu. myślałem, że jak pojechałbym osobówką z R-ska to bym mógł wysiąść na Rakowie, ale niestety nie ma żadnych bezpośrednich połączeń:/ podziękowania dla PKP...
  • 0

#14
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Czesc, ktos juz otworzyl ten watek w zlym wojewodztwie, takze udaj sie do Dolnoslaskiego ;P
http://forum.kaliste...tek-Częstochowa


Już przeniosłem do Ślaskiego.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#15
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

https://maps.google.com/maps?saddr=J%C3%B3zefa+Mireckiego,+Cz%C4%99stochowa,+Polska&daddr=50.778766,+19.149861&hl=pl&ie=UTF8&ll=50.779448,19.149717&spn=0.001961,0.003449&sll=50.779391,19.149716&sspn=0.001961,0.003449&geocode=FdTXBgMd-zUkASnPR9MfebUQRzGX_6s1xUHxtg%3BFY7SBgMdJTQkAQ&dirflg=w&mra=ltm&t=m&z=18 Tutaj tak mniej więcej zaznaczyłem, jakbyś już trafił na tą ulice, to się bez problemu znajdziemy tam jest tylko jeden taki duży plac zabaw z taka wielką górką, jest też boisko do siaty i kosza a całość jest ogrodzona :D także myślę, że zdjęć nie trzeba robić :P


A jakie przyrządy są na tym placu? Co można robić? Dodałem już do forumowej mapki tylko opis jest potrzebny :)
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#16
Masta777

Masta777

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 11 postów
Są dwa drążki wyższy i niższy, stojące obok siebie, nie ma możliwości wykonywania pull up' ów uchwytem młotkowym, no i ciężko o dipsy, ale większość ćwiczeń, według mnie bez problemu można ogarnąć, wiadomo ;p dla chcącego nie ma nic trudnego, żeby tylko zdrowia i siły starczyło. Wypisze te co zdążyłem luknąć w słowniku : Front Lever, Front Lever Pulls, muscle up, "L" Pull Ups ,maltese i oczywiście zwykłe podciąganie nachwytem, podchwytem, szerokim czy wąskim uchwytem, z pompkami jest ciężko bo koło drążków jest trawa, podczas deszczu jest tam błoto ;/, ale myślę ze na początek nie jest źle ^^.

Ps. Benfredo czekam na odpowiedź, jak już załatwisz jakiś transport. Pzdr ;)
  • 0

#17
benfredo

benfredo

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 100 postów
Cześć, no niestety nic z tego nie będzie... na Raków mam mość trudny dostęp, bo nie ma bezpośredniego pociągu osobowego z Radomska, więc musiałbym się specjalnie przesiadać na Częstochowie osobowej... A z tego co moja siostra mi mówi(mieszkała parę lat ostatnich lat w Cze-wie jest mało autobusów które stają w okolicy tej konkretnej miejscówki :|
Przykro mi, ale nie dam rady trenować w Częstochowie...
  • 0

#18
benfredo

benfredo

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 100 postów
Witam, dużo się zmieniło. Wraz z kumplem mam do dyspozycji już samochód. Możemy przyjeżdżać do Częstochowy na treningi. Ktoś zainteresowany ?
  • 0

#19
Masta777

Masta777

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 11 postów
Ja jestem nadal zainteresowany :P z tym, że trzeba dogadać dzień, godzinę i oczywiście miejsce, naprawdę super, że zamotaliście transport, bo w czewie mega ciężko o zajafkowiczów, a w szczególności jeśli chodzi o ten sport ;/.
  • 0

#20
benfredo

benfredo

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 100 postów
wstępnie powiem, że raczej bym się skłaniał do weekendów, bo w tygodniu mamy szkołę. Np. niedziela przed południem, albo po by Ci odpowiadała? Aktualnie jesteśmy wstanie przyjeżdżać raz w tygodniu, potem może jakoś to zwiększymy...
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych