Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Częstochowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#41
Masta777

Masta777

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 11 postów
Witam, mam teraz lipę z dostępem do internetu, mega się ciesze, że już mamy coraz więcej osób chętnych, czy ten weekend po świętach wam odpowiada?. I jak gdzie wstępnie ustawiamy się na treningi?. Sorki, ale mam trochę zaległości, jeśli możesz benfredo, napisz mi na kom, jak z treningami, postaram się trafić :D na Dąbie. PZDR
  • 0

#42
benfredo

benfredo

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 100 postów
trudno mi powiedzieć, koleś z którym trenowałem zrezygnował... wiec zostałem sam, jak dorobię się jakiegoś w miarę ogarniętego roweru, to normalnie będę w stanie z dworca w czewie dojeżdżał na Dąbie
  • 0

#43
NeyoD

NeyoD

    Cały czas do przodu ;)

  • Użytkownik
  • 65 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa
Tak dla ścisłości, to w Cz-wie zaczyna się formować grupa SW :D
Jakby ktoś chciał zobaczyć, to proszę wpisać na facebooku "Street workout częstochowa"

Pozdrawia Damian xD
  • 0

Nie marnuj swojego czasu, bo jest on najcenniejszą rzeczą na świecie.

 

Zaczynając dziś, nadal jesteś o krok dalej o tych, którzy już dawno się poddali.


#44
benfredo

benfredo

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 100 postów
Panowie jakaś ustawka na wtorek po południu albo wieczorem Was interesuje na Dąbiu ? Zapowiada się, że mam transport, wiec chętnie bym się w końcu zobaczył ;)
  • 0

#45
Masta777

Masta777

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 11 postów
Ja jestem jak najbardziej za, tylko musimy dogadać godzinkę ;), co do tej grupy na fb, ciekawe czy to tak na poważnie ;pp, wiekowo bardzo młoda ta ekipa.
  • 0

#46
NeyoD

NeyoD

    Cały czas do przodu ;)

  • Użytkownik
  • 65 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Ja jestem jak najbardziej za, tylko musimy dogadać godzinkę ;), co do tej grupy na fb, ciekawe czy to tak na poważnie ;pp, wiekowo bardzo młoda ta ekipa.


Jak najbardziej na poważnie(w końcu sam w niej jestem), a jeżeli młodzi, to dobrze, bo znaczy to, że młodzież chcę się rozwijać ;)
  • 0

Nie marnuj swojego czasu, bo jest on najcenniejszą rzeczą na świecie.

 

Zaczynając dziś, nadal jesteś o krok dalej o tych, którzy już dawno się poddali.


#47
benfredo

benfredo

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 100 postów
ok to może coś około 17-18 albo później? Nie wiem czy pracujecie albo macie jakieś inne zajęcia... fajnie by było jakbyśmy się wszyscy załapali na wspólny trening ;)

wysłałem zaproszenie do tej grupy, ale jeszcze mnie nie przyjęli, tak to bym napisał tam czy nie chcą razem potrenować ;)
  • 0

#48
Masta777

Masta777

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 11 postów
Oczywiście, że to dobrze, grunt żeby zapał się utrzymał jak najdłużej ^^. To rozumiem, że we wtorek widzimy się w trochę większym gronie? czy te osoby z FB się pojawią ?. W ogolę to jak często obecnie macie treningi ?
  • 0

#49
NeyoD

NeyoD

    Cały czas do przodu ;)

  • Użytkownik
  • 65 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa
To zależy, czy będzie wszystkim pasowało, bo jak na razie mamy treningi w soboty, więc nie wiem, jaka będzie frekwencja... Jak na początek, to mamy co tydzień, właśnie w soboty o 16 na naszym placyku na Dąbiu ;D
 

wysłałem zaproszenie do tej grupy, ale jeszcze mnie nie przyjęli, tak to bym napisał tam czy nie chcą razem potrenować ;)


Wiesz co befredo? Ja was zaproszę, tylko wszyscy chętni muszą mi podać swoje imię i nazwisko i coś dzięki czemu ich rozpoznam. :)
  • 0

Nie marnuj swojego czasu, bo jest on najcenniejszą rzeczą na świecie.

 

Zaczynając dziś, nadal jesteś o krok dalej o tych, którzy już dawno się poddali.


#50
gabrysr1997

gabrysr1997

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów
Witajcie. Jestem członkiem grupy SW Częstochowa. Do treningów mogę się dostosować, mam dużo wolnego czasu. Z zapałem nie będzie problemów, bo już się trochę w to bawię :P Mam nadzieję, że się spotkamy. Nie wyskoczyło mi żadne powiadomienie, że chcecie dołączyć do grupy. Jaki jest wasz poziom w SW? Co potraficie najlepszego?
  • 0

#51
benfredo

benfredo

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 100 postów
ja trenuje metodą Lafay'a SW będzie dla mnie takim urozmaiceniem :P zaczynałem od jednej serii 8 podciągnięć podchwytem, dzisiaj robie 11 w jednej z 6 serii z przerwami po 25sek.
co do ćwiczeń typu fron lever itp. to niestety nie potrafię ich robić, ale przez przyjazdy do czewki chce to ogarnąć :)
  • 0

#52
Masta777

Masta777

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 11 postów
Ten placyk to ten na terenie gimnazjum 19? bo dzisiaj byłem zobaczyć jak to wygląda, tak wydaje się, że drążki są trochę za nisko :P, a co do SW to pompki i podciąganie robiłem pod grappling jak trenowałem jeszcze, to jakieś tam podstawy siłowe myślę są zachowane :D
  • 0

#53
benfredo

benfredo

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 100 postów
Masta777 tak to jest właśnie tam.
To o której się widzimy ? Jak Wam odpowiada? podajcie jakieś godziny żebyśmy miał jakiś zarys o której od siebie z Radomska mam wyjechać żeby się nie spóźnić :)
  • 0

#54
NeyoD

NeyoD

    Cały czas do przodu ;)

  • Użytkownik
  • 65 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Ten placyk to ten na terenie gimnazjum 19? bo dzisiaj byłem zobaczyć jak to wygląda, tak wydaje się, że drążki są trochę za nisko :P, a co do SW to pompki i podciąganie robiłem pod grappling jak trenowałem jeszcze, to jakieś tam podstawy siłowe myślę są zachowane :D


Tak, to ten placyk, ale jedna z lepszych, jak nie jedynych miejscówek tego typu w okolicy...
 

Masta777 tak to jest właśnie tam.
To o której się widzimy ? Jak Wam odpowiada? podajcie jakieś godziny żebyśmy miał jakiś zarys o której od siebie z Radomska mam wyjechać żeby się nie spóźnić :)


Myślę, że jak jeszcze dziś się uda, to można o tym porozmawiać z grupą na fb ;D
  • 0

Nie marnuj swojego czasu, bo jest on najcenniejszą rzeczą na świecie.

 

Zaczynając dziś, nadal jesteś o krok dalej o tych, którzy już dawno się poddali.


#55
gabrysr1997

gabrysr1997

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów
O 16 kolega ma zajęcia w szkole, skończy koło 18, ale czy jeszcze będzie miał siły na SW to nie wiem. Ja mogę przyjść jak chcecie. Tak... drążki są za nisko, ale lepszego nie ma. Na północy Częstochowy widziałem poręcze do dipów i drabinkę ładną, to wszystko. Do grupy już dodałem 1 z Was, to może zrobić temat. Fronta jeszcze też nie potrafimy :)
  • 0

#56
benfredo

benfredo

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 100 postów
16 to była luźna propozycja, możemy się umówić później. np 18-19 im nas więcej tym fajniej :)
  • 0

#57
NeyoD

NeyoD

    Cały czas do przodu ;)

  • Użytkownik
  • 65 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa
Jeżeli coś, to 18 - osiemnasta najpewniej ;)
  • 0

Nie marnuj swojego czasu, bo jest on najcenniejszą rzeczą na świecie.

 

Zaczynając dziś, nadal jesteś o krok dalej o tych, którzy już dawno się poddali.


#58
tkdwarrior

tkdwarrior

    Member

  • Użytkownik
  • 15 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Ja jestem z Kłobucka jakby co, parę razy w tygodniu wpadam do czewy ... jak to w wakacje :D Chętnie potrenuje z kimś mimo że niewiele umiem ... ale zawsze czegoś się nauczę :D


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych