Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Witam.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
Ratnik

Ratnik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 27 postów
Witam wszystkich. O kalistenikapolska dowiedziałem się bodajże wczoraj. Ktoś na pewnej stronie umieścił ogłoszenie , a ja miałem szczęście , że akurat trafiłem na nie zanim zostało usunięte.
Co mogę powiedzieć o sobie? Hmm jestem bardzo aktywnym sportowecem amatorem. Trenuję głównie biegi ale oczywiście inne sporty to też moja wielka pasja. Pływanie, rower, piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy, itd.. mógłbym tak wymieniać w nieskończoność. Dzięki KalistenikaPolska chciałbym fajnie rozbudować swoje ciało , a także przy okazji pobić parę swoich rekordów czy to w pompkach czy podciąganiu. Mam nadzieję , że zostanę tu na dłużej i że poznam ciekawych ludzi.
  • 0

#2
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
Witamy, super że do nas dołączyłeś. :)
Na początek polecam Ci troszeczkę poszperać po forum i ogromnie do tego zachęcam. Znajdziesz tu odpowiedzi na wile pytań, które na pewno chodzą ci po głowie. Gdy się już troszeczkę rozczytasz i oswoisz to pisz, pytaj i dziel się z nami swoimi przemyśleniami.
Pozdrawiam
  • 0

#3
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Ja również serdecznie Cię witam i życzę powodzenia w treningach:)
  • 0

#4
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Witaj!
Na pewno warto zaopatrzyć się w jakąś literaturę żeby zapoznać się z ćwiczeniami, techniką itp. Chyba wszyscy polecą Ci albo "Skazany na trening" P.Wade albo książki Pavla Tsatsoulina albo książkę Lafaya. Każdy ma swoje preferencję i jednemu podoba się ta, a innemu inna książka. Warto więc pójść do księgarni, poprzeglądać i samemu zdecydować. W każdej jest też coś czego nie ma w pozostałych więc warto przeczytać wszystkie :)
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#5
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów
Witam, jest nas coraz więcej, i oby tak dalej. Świetnie, że dołączyłeś, powodzenia w treningu i wytrwałości.
  • 0

#6
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Witam Ratniku tu z nami rozbudujesz własne ciało i fajnie że dołączyłeś pozdrawiam
  • 0

#7
Ratnik

Ratnik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 27 postów
Będzie dobrze. Wierzę , żę prędzej czy później dojdę do kroków mistrzowskich. Ile będę potrzebować na to czasu? Nie wiem, na razie koncentruje się na obecnym etapie, reszta się nie liczy. Liczę na waszą pomoc:)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych