Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Powitać!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
szudaj

szudaj

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 17 postów
Postanowiłem skrobnąć kilka słów na powitanie. Mam 24 lata, jestem z Podkarpacia, trenuję Skazanego równo 4 miesiące. Zarąbisty trening. Zapał od samego początku nie słabnie, co prawda ciągle jestem w systemie Świeża Krew i tylko 2 treningi tygodniowo ale jak na razie opuściłem tylko jeden trening, z powodu łażenia po Bieszczadach :)

Wcześniej miałem bardzo niewiele do czynienia z siłownią bo od urodzenia jakoś stroniłem od siłowni i podobnych rzeczy.

Wszystko powoli, powoli idzie do przodu także jest dobrze, efekty jakieś już widać, siła rośnie no i jest OK! :)

Co prawda mam nieco wątpliwości co do jednego ćwiczenia, ale napiszę o tym w odpowiednim dziale.
  • 0

#2
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Pozdrawiam i powodzenia:) Jestem bardzo ciekawy do którego ćwiczenia masz zastrzeżenia.
  • 0

#3
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Witam kolego
fajnie że dołączyłeś
ile ważysz i jaki masz wzrost?

  • 0

#4
szudaj

szudaj

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 17 postów
Też jestem zadowolony, że istnieje społeczność ludzi którzy to samo trenują i można zasięgnąć jakichś porad itd. :)

Wzrost/waga w normie, 179/ 68-69 :) Aczkolwiek zdałoby się trochę przybrać na masie ;)
  • 0

#5
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Witaj! Prawda, że Skazany jest fajny? :) Powodzenia i wytrwałości w ćwiczeniach!
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#6
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów
Witam, kolejną osobę "zarażoną" kalisteniką. Bardzo fajnie, że dołączyłeś. Powodzenia :D
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych