Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Łelkom!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
aesculapus

aesculapus

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 9 postów
Witam wszystkich!

Trochę zacząłem czytać Wasze forum i stwierdziłem, że wypadałoby się przedstawić;)

W sumie od ok 2 tygodni zacząłem realizować plan ze "skazanego". Wcześniej miałem dwa podejścia do ćwiczeń Lafay'a. Ale przyznam się szczerze, nie dałem rady analizować wszystkich powtórzeń w danym ćwiczeniu, numerów ćwiczeń i tej całej biurokracji. Kiedyś się też troszkę ćwiczyło na siłowni ale jak to bywa z moim słomianym zapałem dawno już przestałem. Teraz mam kolejne podejście. I jak na razie idzie mi nieźle. Motywacja jest, samopoczucie lepsze jest, no i jakaś progresja w ćwiczeniach też:) Zobaczymy co będzie dalej.

Podoba mi się trening ze "skazanego". Prosty i konkretny. Ale mnie troszkę roznosi w dni nietreningowe i kusi żeby coś robić.

To tyle. Dodam, że jestem z Poznania i na razie jestem (patrząc na innych kalisteników) niezłym cieniasem;) Myślę, że już niedługo to się zmieni;) Jeśli oczywiście będę systematyczny:)

Pozdrawiam wszystkich :)
  • 0

#2
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Witam kolejnego Skazanego! :)
Powodzenia w wytrwałości! Ćwicz i nie przestawaj, bo na prawdę warto.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#3
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Hej
Miałem dokładnie tak samo jeśli chodzi o siłownię, ze Skazanym idzie mi już trzeci tydzień i już się mój słomiany zapał upomina...
Ale tym razem go pokonam :D
Mnie by za bardzo nosiło w dni nietreningowe, więc zarzuciłem sobie dużo ostrzejszy program (cała wielka szóstka w jeden dzień, 3 razy w tygodniu), ale nie polecam tego komuś z normalną regeneracją (zwłaszcza ektomorfikom).
Powodzenia i wytrwałości.
  • 0
Shut up and get moving.

#4
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
Cze :D
Jeśli Ci zależy, żeby nie zrezygnować szybko, postaw sobie konkretne cele. Wtedy będziesz miał motywacje i siłę, żeby się nie poddawać.
Jeśli chodzi o regeneracje to mam to gdzieś kim jestem. ektro endo czy dupo - słuchaj swojego ciała i się nieprzeforsuj :)

  • 0

#5
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Taa... Nie ma to jak fachowa porada... Dupomorfik jednak zostanie przy swoim :/
  • 0
Shut up and get moving.

#6
aesculapus

aesculapus

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 9 postów
Dzięki za motywacje:) Dziś robiłem przysiady i podciągnięcia. W piątek powinienem robić mostek ale doczytałem, że jest niewskazany dla osób, które są na niższym niż 6 poziomie na brzuch:-/ Brzuch mam słaby:( Ale może zastąpię mostek ćwiczeniami właśnie na brzuch...

Dobra. To tyle. Bo zaczynam temat nie w tym dziale;)

Pozdrawiam:)
  • 0

#7
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
W brzuchu ORAZ nogach... Ale ja się do tego nie stosowałem :<

  • 0
Shut up and get moving.

#8
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
brzuch i nogi do mostków, owszem ;)
natomiast pompki i podciągi do pompek w staniu na rękach ;)
powodzenia!
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych