Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Najlepszy dziennik ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Co powiecie na rywalizowanie ( zdrowe ) na najlepszy dziennik na forum? ;) Ogólnie wypiski, wszystko co ćwiczymy itd. Oraz przejrzystość dziennika. ;) Zgłaszajcie za/przeciw.
  • 0

#2
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
W zasadzie mam dwa przeciw:
1) Zrobimy się wirtualnie rywalizującymi wirtualnymi sportowcami.
2) Zacznie się niezdrowa rywalizacja kto ile jakich ćwiczeń zrobił na treningu.

Ale to wszystko tylko i wyłącznie mój punkt widzenia, nie mam monopolu na mądrość. Prawda jest taka, że bardzo mi się nie chce;) W moim dzienniku zapisuję tylko jakie ćwiczenia wykonałem (ilość powtórzeń, serii itp.) jakoś nie mam serca do rozwijania tej prozy;)
  • 0

#3
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Why not. Rywalizacja nie jest zła.
  • 0
Shut up and get moving.

#4
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
No tak, ale chodzi o przejrzystość, progress. Przecież nikt Was nie goni. Ok, to można zamknąć dyskusję. Każdy w swoim tempie. Ja też nie mam daru.
  • 0

#5
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń
Ja prowadzę swój dziennik w notesie i jest on dla innych raczej mdłą lekturą ;) dla mnie natomiast jest to lektura dość ważna i ciekawa ;)
  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/


#6
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Kiedyś też prowadziłem w notesie. ;) Zostawiłem go sobie na pamiątkę. ;)
  • 0

#7
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Nie ma jak notes. Do tej pory tak prowadzę. Należę do pokolenia które wprawdzie posługuje się komputerem ( w końcu pisze z Wami na forum) ale nad wszystko cenię prostotę. Wszystko co skomplikowane bardziej niż automat Kałasznikowa to nie dla mnie. A tych Waszych dzienników z wykresami i dziwnymi wyliczeniami nawet przeczytać nie potrafię ;)
  • 0

#8
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń
Ja prowadzę notes właśnie ze względu na jego prostotę. Mogę go zabierać gdziekolwiek zechcę i to jest też duża zaleta. Wszystko mam przy sobie. Mógłbym prowadzić zapiski w urządzeniu elektronicznym i wrzucać na dropboxa ale najlepiej jednak nie powierzać takich cennych danych dyskom zewnętrznym ;)
  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/


#9
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Nie widzę problemu, ja notuję wszystko co najważniejsze w zeszycie, a potem przepisuję to na dziennik na forum i dodaję komentarz ;P
  • 0
Shut up and get moving.

#10
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Ja tez jakis czas temu zalozylem zeszyt, jak jeszcze mialem konkretny plan treningowy, ale potem zaczalem zaczal sie freestyle i nie bardzo mam co pisac, wiec zaznaczam tylko jakis przelomowy progres. Ostatnio udalo mi sie zejsc ze stania na rekach na przedramiona. Aczkolwiek juz nie udalo mi sie podniesc :)
  • 0
Dołączona grafika

#11
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Emil, jestem pod wrażeniem. Pompki tygrysa to wyczyn który kiedyś chciałbym osiągnąć. Potem można już umrzeć, bo niewiele pozostaje do zrobienia w tej dziedzinie;) Jesteś na pierwszym etapie, pozostaje tylko podnieść się z powrotem. Robię pompki w staniu na rękach ale zejść na przedramiona jeszcze bym się nie odważył.
  • 0

#12
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Mi też, a z powrotem na ręce nie potrafię. Równowaga, czy siła zawodzi?
  • 0

#13
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Chyba sila i moze troche technika. Nie bardzo potrafie sie wypchnac do przodu zeby oderwac przedramiona.
  • 0
Dołączona grafika

#14
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Przechyl głowę do przodu. :P Do tego momentu umiem... ;)
  • 0

#15
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Mam wrazenie ze to musi byc bardziej dynamiczny ruch. Prznajmniej jak ogladam ludzi, ktorzy to robia. Ale spoko, daj mi jeszcze kilka miesiecy i zrobie :)
  • 0
Dołączona grafika

#16
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Nie. To Ty mi daj. :D Powodzenia. ;)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych