Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Cześć!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1
Przemix

Przemix

    I'm alone because i'm so misunderstood.

  • Użytkownik
  • 42 postów
Jestem Przemek i mam 20 lat :) O kalistenice dowiedziałem się przypadkiem, bo miałem zamiar zapisać się na siłownie a kumpel do mnie z tekstem:
"może Street work out?" Nie wiedziałem co to jest, potem zacząłem o tym czytać i w końcu pomyślałem że to coś dla mnie. Ogólnie to ćwiczę od lutego ale to tylko pompki i podciągnięcia. Również biegam, jakieś 30km na tydzień oraz jestem w 28 dniu A6W. Oglądając te wszystkie filmy stwierdziłem że chcę mieć całkowitą władzę nad swoim ciałem. Mam zamiar kupić książkę "Skazany na trening" bo dowiedziałem się że to jest podstawa, taka biblia wszystkich trenujących kalistenike. Kilka dni temu otworzyli u mnie w mieście otwartą siłownie w parku, więc pewnie będę tam spędzał sporo czasu skacząc po drabinkach :)

Pozdrawiam!
  • 0
"Zatrzyj ręce i weź się do roboty. Krew zacznie ci lepiej
krążyć, a umysł lepiej pracować. Przepływ życia w tkankach
szybko wypędzi z twojego umysłu zmartwienia. To najtańsze
lekarstwo jakie istnieje na ziemi - i jedno z najlepszych."


~Bernard Shaw.

#2
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Hej!
"Skazanego" raczej każdy Ci tu poleci z ręką na sercu, ja też, chociaż ćwiczę na poważnie dopiero od tygodnia.
U mnie na osiedlu też jest od jakiegoś czasu taka siłownia, ale jako że mój poziom siłowy jest żałosny więc się tam nie pokazuję :D
No i na pewno nie chciałoby mi się iść tam na każdy trening, skoro w domu mam wszystko czego mi potrzeba (drążek, ścianę, łóżko i matę do jogi :D).

Życzę miłego pobytu na forum
  • 0
Shut up and get moving.

#3
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
serwusik
ja to na 28 dniu już odpadłem w a6w - nudyy!
ćwicz i sie doskonal, na nas możesz liczyc, jesli bedziesz potrzebował pomocy ;)
Ja też mam wszystko w domu, no, nawet bliżej. jeszcze nie dawno dysponowałem tylko nogami i rękami, trochę kości i mięcha. Ale obczaj sprawę: Znalazłem gdzieś tam na allegro mózg! stary, a tylko parę złotych za niego. Świetna sprawa jest, teraz mam już niezłą siłownie.
  • 0

#4
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Ooo, coś takiego by mi się przydało... Nie wiesz czy jeszcze jakiś idzie dostać?
  • 0
Shut up and get moving.

#5
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Witam Kolego fajnie że dołączyłeś :). Ćwiczyłem a6w i był moim z pierwszych treningów ukończony pozytywnie i tylko 1 dzień wolnego. Wiesz tez myślę o a6w i spróbować jeszcze raz tego treningu. Po tym treningu sporo zrzuciłem z pasa.
Podam ci link pewnej kobiety która ćwiczy a6w na youtube http://kalistenikapo...tylko-ĆWICZENIA może przyda się. A książkę paula wade kup polecam. ;)
  • 0

#6
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów
Witam, dobrze trafiłeś:) , im więcej osób tym lepiej. Trzeba "zarazić" tym sportem "cały świat" :D Tak jak i koledzy wyżej, trzeba przeczytać Skazanego, żeby mieć podstawy do ćwiczeń w Kalistenice. Książka jest świetna o 180 zmieniła moje podejście do siłowni. Życzę powodzenia i wytrwałości oraz czekamy na dziennik treningowy :D
  • 0

#7
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Witaj!
Powodzenia w treningu. Tez kiedyś próbowałem A6W i znudziło mi się około 25 dnia...

Trzeba "zarazić" tym sportem "cały świat" :D Tak jak i koledzy wyżej, trzeba przeczytać Skazanego, żeby mieć podstawy do ćwiczeń w Kalistenice. Książka jest świetna o 180 zmieniła moje podejście do siłowni.


Podpisuję się pod tym "rencami i nogyma" )
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#8
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
A6W - odpada. I inne tego typu programy. ;) Zbytnio obciążają jedne partie ciała. Są nudne, itp.
  • 0

#9
Przemix

Przemix

    I'm alone because i'm so misunderstood.

  • Użytkownik
  • 42 postów
@up
Gdybym 28 dni wcześniej wiedział o kalistenice to bym tego nie ruszał :) A że obiecałem sobie że zrobie wszystkie 42 dni to już zrobię do końca :)
  • 0
"Zatrzyj ręce i weź się do roboty. Krew zacznie ci lepiej
krążyć, a umysł lepiej pracować. Przepływ życia w tkankach
szybko wypędzi z twojego umysłu zmartwienia. To najtańsze
lekarstwo jakie istnieje na ziemi - i jedno z najlepszych."


~Bernard Shaw.

#10
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Spoko, teraz już wiesz. ;)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych