Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

No siema


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Hej.
Jestem 19-letnim magiem chaosu i papieżem bogini Eris (tak samo jak każdy z was), nieśmiało transgresującym niechęć do wciągania się na drążku.
Jako że mam już wakacje pełną gębą, postanowiłem ruszyć zad i wreszcie zmniejszyć swój bodyfat z 23% (chociaż Eris z pewnością jest dumna z tego wyniku) do jakichś 9% choćby (tu z kolei pan LaVey by się cieszył. gdyby żył.)
Kalistenika ciekawi mnie już od pewnego czasu (jakaś larwa astralna po zabawie w parkour czy coś...), ale myślę że z poważnym uprawianiem tej dyscypliny jeszcze się trochę wstrzymam. Skoro już wydałem to 250zł na ekspandery, wypadałoby je trochę wykorzystać... Więc pewnie włączę do treningu tylko kilka ćwiczeń z samym bodyweightem.
Dobra, wracam do oglądania filmów na YT i rozmyślania nad tym, jak fajnie byłoby nie być leniwą szmatą.
Miłego dnia, czy coś tam.
  • 0
Shut up and get moving.

#2
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
Siemka. Przestan ogladac te filmy i bierz sie do roboty :) witamy na forum
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#3
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Witaj! I niech Szmoc będzie z Tobą!
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych