Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Siema!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
marcin902

marcin902

    Go Hard or Go Home

  • Użytkownik
  • 70 postów
  • LokalizacjaKraków Miasto Królów Polski
Witam wszystkich użytkowników!
Mam 21 lat i właśnie postanowiłem że kończę z siłownią przynajmniej na jakiś czas i zaczynam hardkorowy trening na drabinkach!:D
Skąd decyzja o porzuceniu siłowni? Otóż przez pewien czas trenowałem już na drabinkach i zdecydowanie czułem się silniejszy bardziej gibki i ogólnie miałem dużo lepsze samopoczucie niż po siłowni. A po pakerni czułem siłę, rosły obwody ale to jednak nie było to samo. Po kilku tygodniach ćwiczeń mam zamiar wprowadzić elementy PK i FR które też kiedyś trenowałem.
Tak więc życzę sobie i wszystkim progresu i siły!
Pozdrawiam,
M.
  • 0

#2
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Witaj!
I ja życzę Ci progresu i siły! Koniecznie opisz swój trening!
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#3
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Powodzenia:)
  • 0

#4
marcin902

marcin902

    Go Hard or Go Home

  • Użytkownik
  • 70 postów
  • LokalizacjaKraków Miasto Królów Polski
dzięki :) do końca lipca planuje podstawowe ćwiczenia + stretching a potem elementy fr i pk. Myślę że założę dziennik więc tam będzie wszystko od A do Z.
  • 0

#5
Boban

Boban

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 38 postów
Potwierdzasz to, co mi mówił znajomy z awfu. Na siłce masz szybki przyrost mięśnia, tylko nie idzie za tym szybkość i sprawność. Za to trening z masą własne ciała daje efekty później, ale za to są o wiele lepsze :) Podobnie drugi znajomy z awfu, z którym chodzę na drążki, mówi, że siłka nie dawała mu tego, co czuje po treningu z własną masą.
  • 0
--------------------------------

"Jeśli nie chcesz mieć swego udziału w klęskach, nie będziesz go miał również w zwycięstwach."

„Jest w świecie jeden czynnik, z którym się nikt w swoich planach i w swoim działaniu nie liczy, a przez który wszystko się może rozbić, zawieźć, popsuć – to głupota ludzka”

#6
marcin902

marcin902

    Go Hard or Go Home

  • Użytkownik
  • 70 postów
  • LokalizacjaKraków Miasto Królów Polski
No dokładnie:) Wszystko zależy od tego co chcemy osiągnąć :) Czekam tylko aż w pełni wyzdrowieje i jazda z tym koksem :D
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych