Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

A witam!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
czarny412

czarny412

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 8 postów
Witam wszystkich! Jestem Alex i mam 19 lat. Trafiłem na forum po przeczytaniu "skazanego na trening". Natknąłem się na nią przypadkiem, ponieważ ktoś dał mi ją w prezencie. Książka tak mnie wciągnęła, że pożarłem ją w dwa dni i się w niej "zakochałem". Dosłownie... Ma ona w sobie coś, co sprawia, że bezgranicznie można zaufać Wade'owi a myślę, że do grupy naiwniaków nie należę. Trenowałem dotąd siatkówkę, sztuki walki i oczywiście trening na siłowni, ale po przeczytaniu książki stwierdziłem, że na pewno sobie od niej odpocznę i zobaczę co da mi kalistenika. Myślę, że jest to idealne dla mnie rozwiązanie, ponieważ chcę poprawić siłę swoich mięśni, sprawność i chcę się móc ruszyć za 10 lat a nie wyglądać jak kulturyści, którzy pomimo 50cm w bicepsie nie mogą zawiązać buta bo im się bebech wylewa dzięki "dopalaczom". Wiadomym jest, że na siłowni człowiek tylko "sztywnieje" jak deska, a to wcale nie robi na mnie wrażenia. Mam nadzieję, że dowiemy się wspólnie wielu rzeczy, pozdrawiam ;)
  • 0
---------------------------

Tell me I can't and I'll show you I can.

#2
Boban

Boban

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 38 postów
Powodzenia i wytrwałości w treningu ;) Kolega, z którym chodzę na zieloną siłkę, mówi że dla niego to niebo a ziemia w porównaniu do zwykłej siłki, na którą chodził parę lat ;)
  • 0
--------------------------------

"Jeśli nie chcesz mieć swego udziału w klęskach, nie będziesz go miał również w zwycięstwach."

„Jest w świecie jeden czynnik, z którym się nikt w swoich planach i w swoim działaniu nie liczy, a przez który wszystko się może rozbić, zawieźć, popsuć – to głupota ludzka”

#3
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Witamy kolejnego "więźnia" :)
Właśnie zastanawiałem się czy nie napisać wątku o tym co takiego jest w tej książce, że tak przyciąga...
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#4
czarny412

czarny412

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 8 postów
"więźnia" - mi pasuje ;) Tak, zgadzam się, sam nie potrafię znaleźć odpowiedzi co takiego może być w tej książce.. Myślę, że jeśli ktoś robi coś całym sobą, z "sercem" to później są takie efekty. To się wyczuwa. A nie "masa w pół roku" i tego dziadostwa nie da się czytać. Moje zdanie ;)
  • 0
---------------------------

Tell me I can't and I'll show you I can.

#5
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
Również witam i życzę progresu oraz dużo wytrwałości. :)

Kolejny zauroczony Skazanym... Ta książka ma w sobie coś magicznego.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych