Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Witojcie!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Witojcie Bracia w Sile! :D
Mam 35 lat (tak tak, to nie pomyłka) i na początku października 2011 zacząłem przygodę z kalisteniką. Trenuję wg "Skazanego", powoli, nie spiesząc się. Początkowo chodziło o to, żeby się trochę rozruszać, bo sam rower to mało, a siedzenie za biurkiem robi swoje. Ale (na szczęście) mnie wciągnęło :)
W tej chwili jestem na poziomach:
Podciąganie - 3 (zaraz będzie 4)
Pompki - 5
Przysiady - 6 skończony, przygotowuję się do 7
Wznosy nóg - 7
Pompki w st. na rękach - 3
Mostek - przerwałem na poziomie 3

Mostki przerwałem, bo chyba sobie nadwyrężyłem mięśnie. Czekam aż wzmocnie plecy i potem zacznę znowu.

Oprócz "Skazanego" przeglądałem i czytałem wyrywkowo Lafaya i Tsatsouline i stosuję podczas treningów niektóre ich wskazówki (rozciąganie, napinanie mięśni). Aczkolwiek trening mam ułożony wg Convicta.

PS. Fajnie, że powstało to forum. Dotąd oprócz książki źródłem wiedzy był youtube :)
PS2. Jest ktoś starszy ode mnie? :)

  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#2
BlackHeart

BlackHeart

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 119 postów
Witaj i ty również, Bracie! ;)
Z mostkami rzeczywiście lepiej nie przesadzać bo można sobie coś z kręgosłupem zrobić.
Caculina jak najbardziej polecam, sam jestem wielkim fanem tego Ruska.
Powodzenia w treningach!
  • 0
Dum spiro, spero!

#3
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Zdrastfujtje Komrad :D Mamy tu kilku starszych użytkowników. Nie jesteś sam. Powodzenia. ;)
  • 0

#4
dragon

dragon

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 109 postów
Nieźle Ci idzie, powodzenia w dalszych treningach:)
  • 0

#5
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Dzięki za miłe powitanie!
Zapomniałem wspomnieć o jeszcze jednym fakcie. Gdy zaczynałem treningi to miałem kontuzję barku. Praktycznie każdy ruch wiązał się z bólem (nadwyrężyłem go sobie jakoś w sierpniu podczas naprawy samochodu). Zacząłem ćwiczyć sumiennie od 1 poziomu. Po 2 miesiącach ból czułem już jedynie przy jakiś dziwnych ruchach. Potem zniknął zupełnie. A zatem - kalistenika jest dobra na wszystko! :)
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#6
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Witam Bracie Michale tylko nie śpiesz się i tak nie pogonisz i ćwicz. Myślę że z nami będziesz jak najdłużej. Też ćwiczę trochę według skazanego.
Fajnie że jesteś na forum zaglądaj od czasu do czasu. Życzę dalszych sukcesów w treningach ;)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych