Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Siema


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1
BigBen

BigBen

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 6 postów
Witam nazywam się Marcin.Mam 16 lat. Kalistenike "trenuje" odkąd kupiłem sobie kultową książkę oczywiście mowa o skazany na trening.Czyli gdzieś z 2 miesiące.Moim głównym celem jest rzeźba ciała,oraz redukcja tłuszczu ;p.
Mam 1,86 m przy wadze 95 kg(więc jest w czym rzeźbić xD)
W przysiadach doszedłem do nierównych oraz w pompkach do wąskich.
Ale niestety mam kontuzje pleców a mianowicie lewa dolna strona(przy schylaniu,wstawaniu, robienia doślizgów mnie boli) i z 2 tygodnie nie trenowałem ale powracam na nowo ;p.W najbliższym czasie idę do lekarza ciekawe co mi zaleci.
Ból przypuszczam wziął się z tego że od 2 lat trenuje pchnięcie kulą,i ciągle rzucam prawo ręką co powoduje że wkręcam tylko prawe biodro.I na pewno prawa strona kręgosłupa jest silniejsza od lewej.
A wcześniej nie ćwiczyłem nic na kręgosłup niestety... Ale oczywiście mądry polak po szkodzie ;p i teraz dołączam do moich treningów w domu pierwsze kroki w dojściu do mostu zwodzonego.
To by było na tyle.Mam nadzieje że będę solidnie trenował i to forum mnie do tego zmotywuje ;p
  • 0
-----------------------------------------------------------------------
Moje motta:
Po dobrym treningu relaksująca kąpiel se nalezy ;d
Zrób dzisiaj to co masz zrobić jutro, będziesz spał spokojnie, i jutro będzie wolne ;p

#2
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Witam i powodzenia w treningach. ;)
  • 0

#3
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Witam BigBenie
Wracaj jak najszybciej do zdrowia. Powodzenia
  • 0

#4
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Witaj, dobrze, że do swoich treningów dorzuciłeś mostek. Myślę, że warto dorzucić coś więcej na lewą stronę pleców. Może coś z ćwiczeń izometrycznych. Jak to możliwe, że trener pozwolił Ci ćwiczyć tylko na jedną stronę ciała?!
  • 0

#5
BigBen

BigBen

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 6 postów
Na razie lekarz mi zabronił ćwiczyć(parę tygodni) stwierdził że mam przeciążenie mięśni dał mi jakieś maści i przeciwbólowe tabletki.... I niestety najważniejsze zawody w tym sezonie mam w sobotę a ja nie mogę ćwiczyć...
Mój trener nie jest jakimś wybitnym trenerem, ma już swoje lata. On inaczej myśli o innych sprawach i ja tez inaczej.No ale cóż szanuje go.
  • 0
-----------------------------------------------------------------------
Moje motta:
Po dobrym treningu relaksująca kąpiel se nalezy ;d
Zrób dzisiaj to co masz zrobić jutro, będziesz spał spokojnie, i jutro będzie wolne ;p

#6
dragon

dragon

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 109 postów
W CC2 Paul Wade odradza całkowite odpuszczenie treningów, stwierdza że trenowanie innych częsci ciała wspomaga kurowanie się. Choć jak sam stwierdza nie jest lekarzem i że opiera te rady na własnej praktyce. Oczywiście nie chodzi mi o podważenie autorytetu lekarzy (w końcu studiowali medycynę przez wiele lat)
  • 0

#7
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
Witam. Z tego co napisałeś trenujesz skazanym 2 miesiące to powinieneś być na 2 ewentualnie 3 kroku a pompki wąskie to 6 krok, przysiady nierówne to krok 7 więc trochę za szybko gnasz do przodu. Z powodu kontuzji proponowałbym ci zrobić właśnie ćwiczenia z kroku 1 lub drugiego bo są one delikatne więc na spokojnie możesz je trenować i ci nie zaszkodzą. Jak to napisał dragon nawet wspomogą kurowanie się. Powodzenia
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#8
BigBen

BigBen

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 6 postów
Wielkie dzięki za rady,na pewno skorzystam.Mam nadzieje że ból szybko minie.
  • 0
-----------------------------------------------------------------------
Moje motta:
Po dobrym treningu relaksująca kąpiel se nalezy ;d
Zrób dzisiaj to co masz zrobić jutro, będziesz spał spokojnie, i jutro będzie wolne ;p

#9
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń
Patrząc na imponujące postępy w ćwiczeniach zastanawiam się czy aby za szybko nie robisz tego programu i to nie jest przypadkiem powodem problemów z mięśniami. Moje postępy to dokładanie jednego powtórzenia z treningu na trening ale ja można powiedzieć, że zacząłem od zera, a tu po 7 kroków w 2 miesiące. Rozumiem, że siła już wcześniej zgromadzona z uwagi na osiągnięcia sportowe.
  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych