Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

arturras - skazany


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
arturras

arturras

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 2 postów
Witam, zakupiłem niedawno "Skazanego" i powiem Wam, że ten rodzaj treningu mnie bardzo przekonuje. Biorę się od poniedziałku 28.05.12 za regularne treningi. Będę regularnie opisywał swoje postępy. Nim zacznę trening wkleję swoje obecne zdjęcie i podam kilka najważniejszych wymiarów. Mam nadzieję, że to forum będzie dla mnie dodatkową motywacją.
  • 0
Rób jak najwięcej, pozostając jak najświeższym.

#2
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
Witamy. Czekam na Twoje pierwsze wpisy i relacje z treningów. Pamiętaj aby podchodzić do wszystkiego bez pośpiechu. Trzymam kciuki za Twój trening i życzę powodzenia.
  • 0

#3
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Witaj w naszym gronie:) Powodzenia w treningach.
  • 0

#4
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Powodzenia! Od jakich cwiczen zaczynasz(wznosy nog, pompki, mostek)?
  • 0

#5
arturras

arturras

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 2 postów
Nie mogłem się doczekać poniedziałku i zrobiłem pierwszy trening już dziś. Zaczynam według programu "świeża krew": w poniedziałek pompki i wznosy nóg, a w piątki podciąganie i przysiady. Szczegóły treningu będę opisywał raz na cztery tygodnie, co by Was nie zanudzić;)
  • 0
Rób jak najwięcej, pozostając jak najświeższym.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych