Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

CrossFit


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1
BarStunts Poland

BarStunts Poland

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 25 postów
Co myślicie o znanym już wcześniej w całej Ameryce i zachodniej europie, a dopiero rozpoczynającym karierę w Polsce sporcie CrossFit? Warto dodać, że CrossFit to nie tylko sport, lecz Społeczność. Dla zainteresowanych i niedoinformowanych polecam nasz artykuł: http://barstunts-mbw...5/crossfit.html
  • 0

#2
Rob PMC

Rob PMC

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 135 postów
Trenuje crossfit od roku samouk , obecnie jednak na zawody do których mam podejść musiałem zmienić treningi, fajna sprawa jeżeli chodzi o treningi wydolnościowe .
  • 0

#3
BarStunts Poland

BarStunts Poland

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 25 postów
Dokładnie, co do zawodów to ja podchodzę za rok. Najpierw muszę poprawić swoją kondycję...
  • 0

#4
kammaz04

kammaz04

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 37 postów
Jeżeli jest to sygnowane marką Reebok'a to mnie to nie bawi. Wzięli starą dobrą kalistenike dołożyli sztangi i ciężarki, zrobili wokół tego swoją filozofię. Tak jak totall immersion w pływaniu (pływanie Australijczyków opatrzone dodatkowym sprzętem i filozofią).
  • 0

#5
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
Nie wiem jak wy ale ja w sobotę się wybieram do Wawki jestem ciekawy jak to na żywo wygląda :)
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#6
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Tu wstawiam filmik o crossfit http://www.youtube.c...v=6mRbkhRJJug#!

Jak co to nie dla mnie. mi wystarczy drążek, skakanka, hantle i własne ciało
  • 0

#7
Rob PMC

Rob PMC

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 135 postów

Cross fit jest oki znam chłopaków z7 kontynent dobry klub crossfit z wrocławia.myślałem o zawodach, ale mam już zniszczone lędźwia i niestety na zawodach konkurencję z martwym ciągiem odpadają, ale jest kalistenika!!!
  • 0

#8
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Mi tylko drążek i własne ciało, kółka, poręcze. :D Ogólnie domowy złom :D

  • 0

#9
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
Trochę jest sporo w tym żelastwa ale jest też sporo kalisteniki. Trzeba być mega sprawnym i wytrzymałym żeby wystartować w takich zawodach więc jeżeli kogoś to interesuje to jak najbardziej się tym zainteresuje. Moim zdaniem bardzo dobrze że duże firmy promują takie wydarzenia
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#10
BigBen

BigBen

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 6 postów
Zgadzam się z KABUM,fajnie że firmy promują takie wydarzenia.Ale myślicie że robią to za darmo lub dla sportu.Za tym wszystkim stoi marketing i to całkiem niezły.Wzieli to co jest teraz na "topie" czyli sprawność fizyczna,rzeżba żelastwo itp. Zrobili jakiś swój system korzystając z kalisteniki i ketli.Reklamy w tv już są i już widzę jak ludzie gnają za tym bo to firma Reebok a nie jakiś szajs.I kasa leci ;d
  • 0
-----------------------------------------------------------------------
Moje motta:
Po dobrym treningu relaksująca kąpiel se nalezy ;d
Zrób dzisiaj to co masz zrobić jutro, będziesz spał spokojnie, i jutro będzie wolne ;p

#11
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
Oczywiscie ze za tym stoi marketing ale z drugiej strony ktos musi takie wydarzenia organizowac i finansowac caly sprzet wiec dla mnie jest to zrozumiale i uwazam ze powinno byc tego wiecej.
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#12
hunter76

hunter76

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 13 postów
Jak dla mnie to za dużo żelastwa, ale sprawa gustu oczywiście :)[/align]
  • 0

#13
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
Z tego co się orientuję to idea takiej fuzji różnego rodzaju ćwiczeń komponowana na spontonie z niewiadomą dla zawodników już całkiem była popularna w USA i dopiero wtedy Reebok złożył ofertę promotorowi aby kupić licencję. Powiem tak, jak dla mnie firma odzieżowa w niczym nie psuje tej dyscypliny, nie ma na nią złego wpływu i nie rzutuje na młodzież mylnymi hasłami a tylko nadała jej światowego formatu. Chętnie bym się zmierzył w takich zawodach ale niestety aby zrobić dobre treningi trzeba mieć spore zaplecze sprzętowe a to w u nas jeszcze 20 lat będzie musiało poczekać aby było na każdym rogu dostępne jak teraz klasyczne siłownie. Już od dłuższego czasu marzy mi się taka hala jak Gym Jones
  • 0

#14
Pablo14

Pablo14

    gnls

  • Użytkownik
  • 314 postów
  • LokalizacjaGdańsk
W Gdańsku w Forficie są 2x w tygodniu treningi Crossfit, bardzo profesjonalne, jest nawet filmik promocyjny
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych