Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Inne ciekawe sporty?-czym się jeszcze interesujecie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1
lukix

lukix

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
Ja np. interesuję się jeszcze piłką nożną,lekkoatletyką,dartem i sztukami walki.
W piłkę,to grałem w szkole i na podwórku.Kibicuję Legii Warszawa i Reprezentacji Polski.W miarę możliwości staram się jeżdzić na mecze.Od swojego pierwszego meczu na stadionie w 2003 roku,byłem już na około 50-spotkaniach Legii.

Lekkoatletyka,to także głównie zawody w szkolne i podwórko.Biegałem głównie sprinty i byłem w nich nawet dość dobry.Jakiś rok temu biegałem tak bardziej wydolnościowo na 10-km.,bo wspomagałem tym swój trening MMA.

W darta grałem zawodniczo przez 2-lata,ale bez większych ogólnopolskich sukcesów.Grałem z mistrzami i medalistami MP i Mistrzostw Europy i nawet kilka razy udało mi się urwać kilka legów :)

Z MMA-miałem roczny epizod,ale nabawiłem się pęknięcia żebra i dałem sobie spokój,bo bolało jak cholera...Jestem chyba raczej dość miękki :)

No i to taka moja sportowa historia w skrócie :)

  • 0

#2
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
Football Amerykański :P
  • 0

#3
lukix

lukix

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
@barkes
fajna jest odmiana kobiet grających w bikini...Widziałem kiedyś w telewizji-dobry czad! :)
  • 0

#4
Stef

Stef

    Stef

  • Użytkownik
  • 153 postów
szachy
  • 0

#5
Ojciec.

Ojciec.

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 111 postów
Bardzo lubiłem kiedyś pływać kajakiem, pływałem 4 lata i do dziś bardzo świetnie to wspominam. Przepłynełem prawie całą Polskę, nawet byłem kajakiem 6 km od granicy Ruskiej. Pływałem również kajakami wyczynowymi, takimi co człowiek wsiada i od razu zalicza wywrotkę, ruch takimi kajakami odbywa się manewrowaniem ciałem i wiosłami żeby nie zaliczyć wywrotki.
I z tąd u mnie te silne plecy przy mojej wadze 86 kg i 185 cm wzrostu.
  • 0

#6
Rafał Bogacz

Rafał Bogacz

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 10 postów
U mnie:
Poker Texas Holdem - od dwóch lat - chcę dzięki grze utrzymywać się :)
Szachy, tenis stołowy, siatkówka
Bilard - rekreacyjnie i raczej rzadko :)

  • 0

#7
Krakers

Krakers

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
Biegam, pływam, kiedyś grałem w rugby(piękny sport), uwielbiam spędzać czas na łonie natury, z kolegą urządzamy sobie nocne wyprawy po lesie "na dziko", coś pięknego;) A i jeszcze lubię łóżkowe zapasy z moją kobietą, nie raz mam wrażenie ze ona chyba kravke potajemnie trenuje:angel:
  • 0

sam sie z nim nie zgadzam ale jest tam rowniez opisana prawda


#8
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
Jak już wielokrotnie pisałem na tym forum od wielu lat trenuję Parkour.
Zainteresowanych zapraszam na www.parkour.sosnowiec.pl. :)

Kalistenika jest jednak podstawowym uzupełnieniem/dopełnieniem moich codziennych treningów.
  • 0

#9
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Ja miałem długą przygodę ze sztukami walki, ju jitsu (japońskie) i parę systemów bojowych: kravka, ESDS, combat 56 no i boks
  • 0

#10
dragon

dragon

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 109 postów
Ja ćwiczyłem capoeire, ale z powodu kontuzji musiałem odpuścić, (ale z chęcia kiedyś wrócę:) obecnie akro, biegam, rzecz jasna kali... kiedyś grałem trochę w piłkę ręczną (w gimnazjum). Wybrałbym się też z chęcią w góry.
Krakers, co rozumiesz przez wyprawy "na dziko"?
  • 0

#11
Krakers

Krakers

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów

Krakers, co rozumiesz przez wyprawy "na dziko"?


Ustalamy Cel - bierzemy mapę, kompas, latarki, trochę żarła, wodę, obowiązkowo apteczkę i dajemy najkrótszą trasą w nocy po lesie. Staramy się iść po linii prostej do celu, oczywiście nie zawsze się da iść idealnie prosto(przeszkody wodne, przepaście, za strome wspinaczki itp. Czasem lepiej dołożyć kilka kilometrów niż narażać czyjeś zdrowie lub życie - wszystko musi być przemyślane) przeważnie jest ciekawie:) "Rekord" To 38km, wtedy zabraliśmy ze sobą "niedoświadczonego" gościa - to było nie mądre. Zgubiliśmy się "troszkę celowo". Polecam tylko wprawionym "traperom" nieraz można się nieźle po*rać po gaciach.
Niekiedy zdarza się że pomimo mapy nie bardzo wiesz gdzie jesteś, a trzeba podjąć decyzje i iść...:- )




  • 0

sam sie z nim nie zgadzam ale jest tam rowniez opisana prawda


#12
dragon

dragon

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 109 postów
Gdzie takie coś robicie? Sam bym chętnie na coś takaiego poszedł, ale nie mam z kim :( Jak próbowałem zorganizować wypad w góry, to jak na początku miałem 8 osób, tak teraz wszyscy się wysypali. Drogo Was to wychodzi?
  • 0

#13
Krakers

Krakers

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
Przeważnie Beskid Sądecki. Kosztuje nas to tyle co paliwo do samochodu, żarcie itp. Zazwyczaj to są spontaniczne wypady, chodź teraz planujemy orlą perć zdobyć, ale już w dzień i szlakiem;- )
  • 0

sam sie z nim nie zgadzam ale jest tam rowniez opisana prawda


#14
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
ja trenowałem pół roku karate jak miałem 5 lat i od wiosny planuje wrócić
poza tym siłownia z przerwami od 2008 roku a od niedawna kalistenika
bawiłem się też w ASG wspaniały sport ale drużyna się rozsypała
i tak na marginesie to zawsze lubiłem składać modele głownie kartonowe do dziś gdzieś głęboko w kanciapie mam spalinowy model samochodu terenowego. Sporo jeździłem na ryby nadal mam sprzęt jakby co ;] i trochę grałem w tenisa ziemnego i stołowego aha biegałem też sprint/ dystans.... alergia z początkami astmy mnie pokonała głownie biegałem w lecie w piłkę w sumie nie grałem, nigdy jej nie lubiłem wolałem grać w kosza i oglądać piłkę ręczną.
  • 0

#15
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
Joga - Bikrama i Prasara. Fitness. Kettle i maczugi, skoki do wody, futsal, sambo i skoki narciarskie.
  • 0

#16
julo1976

julo1976

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 159 postów
Zawsze interesowal mnie hokej na lodzie ligi NHL tyle tylko ze zadna nasza tv nie transmituje meczy.Sporty walki ktore uprawialem to zapasy i BJJ, dzieki temu moge popatrzec w tv jak koledzy z ktorymi moglem sparowac walcza w KSW, ADCC itp.Mialem krotki epizod w boksie i taekwondo.Ostatnio bardzo lubie ogladac golfa choc jeszcze nie mialem okazji samemu pograc.
  • 0
Trening to przyjemnosc, nie obowiazek a gimnastyka sportowa to radosc i satysfakcja z pokonywania sily grawitacji:) !

#17
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Ja żegluję (choć teraz mam przerwę, bo córka mała) zarówno po morzu (preferuję) jaki i szuwarowo-bagiennie :) Uważam to za świetny sposób na wakacje w kręgu znajomych - bierzemy jacht, sami się żywimy i przy okazji zwiedzamy świat. Żadna zorganizowana wycieczka nie pozwala tak poznać kraju i ludzi.
Trochę jeżdżę na rowerze - w tym roku planujemy z żoną i córką wakacje na kółkach.

PS. Swojego czasu grałem ostro w Darta. Potem straciłem kontakt z ludźmi, z którymi grałem i jakoś się rozeszło. Teraz tarcza kurzy się w piwnicy :(
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych