Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Potrenuj w Lesznie!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#21
major1984

major1984

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów

Witam, ja tez na początku marca zainwestowałem w skazanego na trening i cos tam zaczełem ćwiczyć. Kilka lat ćwiczeń na siłowni a miałem problemy żeby ukończyć pierwszy krok w niektórych ćwiczeniach z wielkiej szóstki:). Jakby coś to ja się też pisze na jakiś trening. Pozdrawiam


  • 0

#22
Tenesi

Tenesi

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów

Witam. Na stałe w Lesznie. Trenowałem na siłowni, teraz przerzuciłem się na kalistenikę.


  • 0

#23
major1984

major1984

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów

Witam, jak tak samo trenowałem na siłowni. Teraz łącze treningi troche kalinistyki i troche siłowni. Tenesi trenujesz według skazanego czy jakiś swój trening? 


  • 0

#24
Tenesi

Tenesi

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów

Witam, jak tak samo trenowałem na siłowni. Teraz łącze treningi troche kalinistyki i troche siłowni. Tenesi trenujesz według skazanego czy jakiś swój trening? 

Witam serdecznie! Właściwie dopiero zaczynam. Nie trenuje według skazanego gdyż pierwsze 4, a nawet 6 krok w podciąganiu są dla mnie zbyt łatwe i mogłyby zaburzyć trochę moją dyspozycję, dlatego też postanowiłem trochę pomieszać na treningach od Madbarz'a. Wade poleca robić od początku, niezależnie od możliwości, co niestety mogłoby mnie znacznie cofnąć. Mam problem jednak z siłą wybicia do stania na rękach, więc będę starał się teraz nad tym pracować i jak już opanuje w jakim stopniu zacznę po prostu od kroków bardziej zaawansowanych za jakiś czas.


  • 0

#25
major1984

major1984

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów

Ja ćwicze narazie według skazanego i staram sie przechodzic krok po kroku plus jakies dodatkowe cwiczenia z sieciowych tutoriali. Roznie jest z tymi krokami w skazanym ja np. mam problem z drugim krokiem w podciaganiu chociaz bez problemu uda mi sie zrobic krok 6. W pompkach tez mam problem z krokiem 8 a 9 wydaje mi sie łatwy. Myśle że warto chociaż spróbować zrobić każde ćwiczenie z wielkiej szóśtki, bo niektóre tylko z pozoru wydają się łatwe a ruszają mięśnie których na siłowni nigdy nie poczułem:). Tak czy inaczej można kiedyś zrobić jakiś wspólny trening. Do połowy lipca w lesznie będą rozbudowane 4 place zabaw o przyrządy do ćwiczeń podobne jak w parku 1000 lecia tak że będzie gdzie potrenować.


  • 0

#26
Tenesi

Tenesi

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów

Ja ćwicze narazie według skazanego i staram sie przechodzic krok po kroku plus jakies dodatkowe cwiczenia z sieciowych tutoriali. Roznie jest z tymi krokami w skazanym ja np. mam problem z drugim krokiem w podciaganiu chociaz bez problemu uda mi sie zrobic krok 6. W pompkach tez mam problem z krokiem 8 a 9 wydaje mi sie łatwy. Myśle że warto chociaż spróbować zrobić każde ćwiczenie z wielkiej szóśtki, bo niektóre tylko z pozoru wydają się łatwe a ruszają mięśnie których na siłowni nigdy nie poczułem:). Tak czy inaczej można kiedyś zrobić jakiś wspólny trening. Do połowy lipca w lesznie będą rozbudowane 4 place zabaw o przyrządy do ćwiczeń podobne jak w parku 1000 lecia tak że będzie gdzie potrenować.

Dzisiejszy trening od Madbarz'a dał mi dość duży wycisk. I wytyczyło mi to wiele braków, o których nie wiedziałem. 


  • 0

#27
major1984

major1984

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów

Witam ponownie,

W lesznie powstała grupa street workout Leszno, wszystkie informcje o treningach podawane sa na facebooku pod adresem https://www.facebook.com/LesznoSW

Pozdrawiam


  • 0

#28
szymonzleszna

szymonzleszna

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • LokalizacjaLeszno

Napisz major kiedy i gdzie treningi...

 


  • 0

www.kalistenika.pl KALISTENIKA_BANER.jpg


#29
szymonzleszna

szymonzleszna

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • LokalizacjaLeszno

Jakby ktoś jutro ewentualnie ćwiczył to my na Nowym Świecie o 17...


  • 0

www.kalistenika.pl KALISTENIKA_BANER.jpg


#30
szymonzleszna

szymonzleszna

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • LokalizacjaLeszno

Witam.

 

Grupa Street Workout Leszno [https://www.facebook...owym świecie...

Zaproszeni są wszyscy z tego co wiem :)


  • 0

www.kalistenika.pl KALISTENIKA_BANER.jpg


#31
major1984

major1984

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów

Witam, dzisiaj się chyba wybiorę na trening na Nowy Świat, tylko że z tego co piszą na facebooku trening jest o godzinie 16.


  • 0

#32
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Gdzie dokładnie jest ta miejscówka na Nowym Świecie?


  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#33
major1984

major1984

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów

Witam, nowy świat jest zaraz za Lesznem. Przejeżdża się rondo na Estkowskiego i cały czas prosto. Zaraz za tablicą Nowy świat jest parking po prawej stronie i to właśnie tam jest nasza miejscówka.


  • 1

#34
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Dobra, znalazłem i dodałem do mapy.


  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#35
szymonzleszna

szymonzleszna

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • LokalizacjaLeszno

Dobra, znalazłem i dodałem do mapy.

A gdzie ta mapa?

 

...

 

A no tak...


  • 0

www.kalistenika.pl KALISTENIKA_BANER.jpg





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych