Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Puchar Polski w Podciąganiu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21
lukix

lukix

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
@Emil
na wygraną w Mistrzostwach Polski było 50-powt.
w Pucharze Polski 49-powt. Obie imprezy wygrał ten sam zawodnik.
  • 0

#22
lukix

lukix

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
No i już po inauguracji tegorocznego Pucharu Polski-jestem pierwszy w domu to coś napiszę,bo chłopaki jeszcze jadą :)

Było nas 14-u w tym jedna dziewczyna :) Pogoda super,publiczności bardzo dużo.Sędziowanie tak jak myślałem-Robert nie dawał oszukiwać lub bardzo mało :) Oczywiście podciąganie siłowe z komendą na dole i na górze-było ciężko :)Chwyt 80-cm. mierzony przed samymi zawodami :)

Wyniki /pierwsza 5-ka,bo dalej nie pamiętam/

1-Mateusz Grabowiec 31-powt.... :)
2-Jakiś koleś z Pabianic-22-powt.
3-Nasz Daniel i Igor Jaworski -21-powt.Ostatecznie Daniel przegrał w dogrywce 3-miejsce z Igorem.
5-Byłem ja i Krzysztof Chmielarz-19-powt.-straszna bida....

Co do konkursu to Danielowi nie zaliczył chyba 2-powt. mi też 2-ów,bo pierwszy zrobiłem za szybko a ostatni tylko musnąłem drążek.Szkoda bo Daniel byłby 2-gi a ja miałbym szanse powalczyć w dogrywce o podium...ale nic trzeba trenować dalej.

Była telewizja TVN24 i TVP ŁÓDŻ no i stacja RMF FM.Mateusz udzielał wywiadów dla RMF FM i dla Łódzkiej chyba też :) Mnie chwalili bardzo za technikę i też wzięli na wywiad dla TVP ŁODZ-mój telewizyjny debiut:) Trochę jednak załuję,bo jakbym zluzował trochę,to myślę,że pudło by mogło być.

Ogólnie impreza nabiera powagi i Robert mówił że w Międzyzdrojach prawdopodobnie na Otwarte Mistrzostwa Polski przyjadą goście z Rosji...-będzie masakra!

Nowy lider Klasyfikacji PP-Mateusz zgarnął fajne nagrody i stawiał browarki :) Mój brat zrobił kilka fotek z imprezy i jutro postaram się je wrzucić. Teraz kurs na drugą eliminację w Garwolinie -24-czerwca :)

Fotki w wątku:

http://www.sfd.pl/PO...18129-s289.html
  • 0

#23
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Gratulacje dla wszystkich. Tez chciałbym wystartować, ale moja technika jest daleka od doskonałości, nie umiem przestać się bujać... Może jakieś porady?
  • 0

#24
lukix

lukix

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
Ciało usztywnione plus łokcie podczas ruchu w górę maksymalnie na boki. Cała recepta. Mówi Ci to osoba,której technika została uznana za najlepszą :) :)
  • 0

#25
lukix

lukix

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
0ficjalne wyniki i 89-zdjęć z imprezy.

http://www.strongman...rticle&sid=1234 
Lekko okrojony filmik z zawodów.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych