Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Puchar Polski w Podciąganiu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1
lukix

lukix

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
Zawody odbędą się 5-maja w Pabianicach w tamtejszym Parku Wolności.Zgłoszenia można wysyłać mailem na strongman@strongman.pl. Zgłoszenie musi zawierać: zdjęcie,wiek,wagę,wzrost,miejsce zamieszkania no i ostatecznie uprawiane dyscypliny sportu.Informacje na bieżąco na stronie fssiu.com. Będzie super impreza! Byłem w zeszłym roku na MP w Międzyzdrojach i PP w Ustroniu Morskim.Coraz więcej sponsorów i coraz lepsze nagrody.W zeszłym roku dla najlepszych były bony na odzież sportową a dla zwycięzcy wycieczka. :) Ja jestem bankowo :)
  • 0

#2
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
Przede mną trochę treningu, jestem pewien że o ile nie pokryje nas fala tsunami lub olbrzymi meteoryt nie spadnie na koniec świata 2012, na pewno się pojawię. Dodam, że również możemy się spodziewać własnych imprez, ale na to trzeba trochę czasu. Myślę że jeśli będzie nas już dużo, za rok, dwa postaramy się organizować własne eventy.
  • 0

#3
lukix

lukix

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
Barkes-no to super.Ja jakby coś służę pomocą :)
  • 0

#4
gsmt

gsmt

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 137 postów
@lukix
Jakie byly wyniki w podciaganiu jesli chodzi o podiumw zeszlym roku? Ile razy trzeba bylo sie podciagnac na 1,2 i 3 miejsce?
  • 0

#5
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
Wiadomo mi że teraz w 2011 chyba w grudniu była impreza Street Workout w Moskwie. Na zjazd przybyli nie tylko Rosjanie, ludzie z Ukrainy ale także kolesie ze Stanów, m.in koleś z Bar Starzz był tam.



Wyobrażacie sobie taką imprezę np. w Warszawie? Wszystko jest możliwe, potrzeba tylko ludzi którzy będą chcieli ćwiczyć :) My.
  • 0

#6
lukix

lukix

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
@gsmt
wyniki spore,ale z bujaniem i podbijaniem nogami.



To filmik z MP z Międzyzdrojów.
  • 0

#7
gsmt

gsmt

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 137 postów
Mi sie wydaje ze z czasem na street workout przyjdzie moda tak jak to bylo w przypadku breakdance czy parkour. Musi byc dobra ekipa i "promotor" ktory zapewni jakis klip w tv. Potem to juz samo poplynie.:)
  • 0

#8
lukix

lukix

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
A tu filmik z Pucharu Polski w Ustroniu Morskim.


  • 0

#9
gsmt

gsmt

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 137 postów
Powinny sie liczyc podciagniecia silowe,a nie machanie cialem;/
Koles w 5 min robi takie jakie powinny byc, dobrze komentatr okreslil- nie ma ADHD na drazku :)
  • 0

#10
lukix

lukix

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
Też uważam że powinno być podciąganie siłowe a nie taki taniec na drążku.Sugerowałem to już organizatorowi.Ma się pojawić regulamin imprezy i czuję że nie będzie już dozwolone takie podbijanie i bujanie.Zobaczymy.
  • 0

#11
gsmt

gsmt

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 137 postów
U mnie w szkole jak byly takie pseudo zawody to wlasnie z takimi machaczmi przegralem. Stracilem na tym bo robilem silowe :)
  • 0

#12
gsmt

gsmt

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 137 postów
A wlasnie na odwrot:D Koles ktory wygral machal jako pierwszy, ja oburzony "pokazalem" prawidlowa technike :)
  • 0

#13
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
Najskuteczniej bujanie ograniczyła by metoda stosowana w jednym z czelendżów w necie nie pamiętam gdzie ale technika była taka, że trzeba było się opuścić na max wyprost - pozycja "death hang" powiedzieć "one second" i dopiero robić kolejne powtórzenie.
  • 0

#14
lukix

lukix

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
@Revo
To był chellenge-Fitstream Dead-Hang Pullup Competition.Taką też metodę zaproponowałem organizatorowi.



  • 0

#15
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
No prawie prawie, w górę leci się dopiero po wypowiedzeniu hasła a nie już w połowie (jak to jest w pierwszej fazie filmu), przynajmniej tak widziałem na pokazie pomysłodawcy, dlatego ta dolna pozycja nazywa się z angielskiego "martwy zwis" nie mylić z innym zwisem :cool:
  • 0

#16
gsmt

gsmt

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 137 postów

No i przegrałeś,chociaż w wg. mnie powinieneś wygrać,a ile machnąłeś?

13 powtorzen co dalo mi 3 miejsce. Jak na mnie jest to duzo bo nie cwicze stricte na ilosc powtorzen.

  • 0

#17
gsmt

gsmt

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 137 postów
Moze kiedys sprobuje, jednak teraz mam inne priorytety:). Probowales treningu Armstronga na poprawe ilosci podciagniec?
  • 0

#18
lukix

lukix

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
Ja próbowałem,ale u mnie wyszła lipa,bo poprawiłem się o 1-powt.U Ciebie jednak może być inaczej.Ten program jest raczej dla tych którzy chcą osiągnąć 20-powt.Ja go próbowałem jak robiłem już powyżej 20-powt. na starcie i może dlatego.Robiłem też już sporo pompek i jakoś nie mogłem się odpowiednio zregenerować.
  • 0

#19
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Ile w koncu podciagniec bylo za wygrana w zeszlym roku? bo nie widze odpowiedzi :)
  • 0

#20
gsmt

gsmt

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 137 postów
Chyba 49
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych