Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Paul Wade - Convict Conditioning 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1
Stef

Stef

    Stef

  • Użytkownik
  • 153 postów
Dołączona grafika
Opis:

In his sequel, Convict Conditioning 2, Coach Wade takes us even deeper into the subtle nuances of training with the ultimate resistance tool: our bodies. With an amazing understanding of anatomy, physiology, and kinesiology, Coach Wade explains very simply how to work the smaller but just as important areas of the body such as the hands and forearms, neck and calves and obliques in serious functional ways.

His minimalist approach to exercise belies the complexity of his system and the deep insight into exactly how the body works and the best way to get from A to Z in the shortest time possible. Paul teaches us how to strengthen our bodies with the simplest of movements while at the same time balancing our structures in the same way: simple exercises that work the whole body.

Sprinkled throughout the entire book are too-many-to-count insights and advice from a man who has come to his knowledge the hard way and knows exactly of what he speaks. But what Coach Wade does better than any before him is his unbelievable progressions on every exercise and stretch. He breaks things down and tells you exactly how to proceed to get to whatever level of strength and development you want. and gives you the exact metrics you need to know when to go to the next level.


Druga część Convict Conditioning nie została jeszcze wydana w języku Polskim.
  • 0

#2
mantes

mantes

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 64 postów
Trening łydek, przedramion, szyj, mięśni bocznych brzucha (flaga), aktywny stretching (mostki, L-holds, twisty czyli tzw. trifecta) oprócz tego dużo o kulturze więziennej, rozdział o odżywianiu, prawa samouzdrawiania i 8 demonów trenowania.

Przejrzałem ją całą, wykonuje już trening przedramion i łydek, dodatkowo trifecta. Dzwoniłem do wydawnictwa i powiedzieli że już tłumaczą i będzie po polsku po wakacjach :)
  • 0

#3
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
Byłoby super gdyby faktycznie się to ukazało!
Odżywianie Lafaya też miało być "po wakacjach" - i wyszło w marcu..

Tak czy owak. Czekam :)
  • 0

#4
mantes

mantes

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 64 postów
Dzwoniłem znowu i gość powiedział że są dalej w trakcie tłumaczenia ale nie są pewni czy zdążą do końca roku. Coś sie obijają... :)
  • 0

#5
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
No mi pisali, że będzie pod koniec roku :P
  • 0

#6
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów
http://www.dragondoo.../?apid=martensd
  • 0

#7
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
A mi pani pisała, że na jesień..
Podgrzewają atmosferę!!??
  • 0

#8
czerwonolicy

czerwonolicy

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 25 postów
Ja mam CC 2 w wersji angielskiej [Mod edit]. Pierwszej części CC nie czytałem ale druga jest pisana w widać że przez rozsądną osobę która naprawdę dużo wie o wszelkich ćwiczeniach i dietach a nie tylko dużo przeczytała na ten temat itp. Jedynym słowem maximum treści mało nieprzydatnych rzeczy. [Mod edit]

Edit Michał: Na forum nie udostępniamy i nie proponujemy wymiany pirackich wersji książek ani żadnych innych nielegalnych materiałów.
  • 0

#9
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Własnie przejrzałem, i pewnie dodam jakiś trening z cc2 w dni wolne od "dobrego sprawowania". Szkoda tylko że mój angielski nie jest na tyle dobry bym mógł zrozumieć całą treść :(
  • 0

#10
Aras

Aras

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 15 postów
hehehe mi nieśpieszno, na razie przerabiam Pierwszą część skazanego, więc myślę że kiedy już będę wprawiony w tryb treningowy z 9 miesięcy, do tego czasu przetłumaczą książkę i wtedy na pewno kupie, przeczytam i nowe rzeczy wplote : ) jak już tłumaczą niech tłumaczą porządnie i bezbłędnie, dajmy czas : )
  • 0

#11
jasiek

jasiek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 169 postów
Wczoraj przyszła mi odpowiedź z wydawnictwa "Aha" że "Convict Conditioning 2" będzie przetłumaczony na późną zimę albo wczesną wiosnę.
  • 0

#12
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
Osobiście liczę na wczesną zimę!!
Jednak takie sprawy zazwyczaj się odwlekają..
  • 0

#13
bartekbaltyk15

bartekbaltyk15

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 283 postów
A ja już się cieszyłem, że będzie do końca stycznia...
  • 0
"Aby prze­być ty­siąc mil, trze­ba zro­bić pier­wszy krok." - Bruce Lee

#14
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
..a to raczej marzec kwiecień.. :/
  • 0

#15
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie."

można te tłumaczenie dołączyć do powyższego cytatu
mi mogą tłumaczyć tak długo, aż będzie przetłumaczone, oby nie było błędów w tłumaczeniu
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#16
bartekbaltyk15

bartekbaltyk15

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 283 postów
Oczywiście jest co robić, nad czym pracować do tego chociażby maja nawet bez tej książki. A w ostateczności można czytać po angielsku, ale mi osobiście się nie chce, bo wiadomo, dłużej zejdzie, żeby dokładnie wszystko zrozumieć (niektóre rzeczy trzeba kilka razy czytać, a i w słownik czasem zajrzeć :P).
  • 0
"Aby prze­być ty­siąc mil, trze­ba zro­bić pier­wszy krok." - Bruce Lee

#17
gwynbleidd

gwynbleidd

    Sky is the limit

  • Użytkownik
  • 245 postów
  • LokalizacjaPoznań
Ja właśnie dziś skończyłem czytać, warto. Na tyle, że jak wyjdzie polskie wydanie to zakupię z szacunku dla autora/wydawców.
  • 0

#18
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Dziś na facebookowej stronie wydawnictwa AHA zostały zaprezentowane dwie koncepcje polskiej okładki, w celu zebrania opinii :)

http://m.ak.fbcdn.ne...027621482_n.jpg
  • 0

#19
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
jest napisane, Pavel Tsatsouline, więc coś w tym jest :)
w pierwszej części pewnie też maczał palce :P
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#20
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
Tsatsouline - jako "recenzent".
Książka ze stajni dragondoor, to promuje - taka praca :)

A palce może i maczał ;)

Jak dla mnie, to okładki w ogóle nie powinni zmieniać, oryginalna byłaby lepsza - np. w Lafayu "Odżywianie.." z okładką się nie popisali..
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych