Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Ross Enamait - Never gymless


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1
Stef

Stef

    Stef

  • Użytkownik
  • 153 postów
Dołączona grafika

Kolejna ksiazka to "Never Gymless" (Ross Enamait) - podciagania, pompki, cwiczenia na dynamike, plany treningowe, dieta. Tego samego autora krazy po sieci e-book "Warrior Workout" ale narazie nie mialem okazji sie mu blizej przyjrzec. Jak dobrze poszukac to znajdziecie sie e-booki wszystkich tych ksiazek.


  • 0

#2
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
wiadomo czy będzie w polskim wydaniu?
szerszy opis:

Jedni uwielbiają pompki, inni drwią z tego ćwiczenia. Uważają je za stratę czasu, technikę wyrabiająca jedynie wytrzymałość. Wyjaśnijmy sobie coś. Pompki nie są stratą czasu. Jesli nie uważasz tego ćwiczenia za wyzwanie to znaczy, że nie masz o nim pojęcia. Pompki, poza oczywistą siłą górnej części ciała, wyrabiają też stabilność. Są w zasadzie ćwiczeniem obejmującym całe ciało. Istnieje wiele wersji pompek.Znakomita książka obejmująca zarówno trening siłowy jak i techniki dynamiczne. Wariacje pompek i podciągnięć na drążku, rozdział poświęcony ćwiczeniom izometrycznym. Do tego garść refleksji poświęconych odżywianiu (wyrzuć swoje suplementy) i rozpisane plany treningowe. Warto w tę pozycję zainwestować. W sumie każda książka autorstwa Rossa Enamaita to kompedium wiedzy na temat treningów siłowych dla pasjonatów sztuk walk lub zawodników crossfit.


  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#3
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Pisałem do autora w sprawie tłumaczenia, ale podobnie jak Sommer nie zgodził się.
  • 0

#4
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
przeglądając książkę, natrafiłem na fajne ćwiczenie używając taśmy elastycznej i pompek, str 60 :)

szkoda

  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#5
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Panowie korzysta ktoś może z jego książki mam na myśli rozpisany przez niego trening na 50 dni? Fajnie do jego rozpiski pasował by do niego skazany w dni treningu siły miedzy ICT workou a EIT ( na te dni autor sugeruje własnoręczne ułożenie treningu siłowego). W ciągu tygodnia jest tylko jeden dzień przerwy na regenerację co mnie trochę martwi bo natężenie treningowe jest ogromne, nie powiem jednak taki trening byłby dla mnie ciekawym wyzwaniem na nowy rok.
  • 0

#6
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Panowie korzysta ktoś może z jego książki mam na myśli rozpisany przez niego trening na 50 dni? Fajnie do jego rozpiski pasował by do niego skazany w dni treningu siły miedzy ICT workou a EIT ( na te dni autor sugeruje własnoręczne ułożenie treningu siłowego). W ciągu tygodnia jest tylko jeden dzień przerwy na regenerację co mnie trochę martwi bo natężenie treningowe jest ogromne, nie powiem jednak taki trening byłby dla mnie ciekawym wyzwaniem na nowy rok.

ja się zainteresowałem i wciągnąłem się w jego treningi, może coś z tego będzie
tylko zastanawia mnie co po skończeniu tych 50 dni treningowych, może coś przeoczyłem
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#7
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
No właśnie też szukam, co po tych 50 dniach, ale na pdfi'e ciężko "pracować" wiec pewnie będę musiał druknać.
  • 0

#8
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
Nie pracowałem jego planem, ale używam podobnych metod jak on, jednak z większą ilością ćwiczeń regenerujących. Lubię Rossa, na tyle na ile można lubić wirtualną osobę. Ciekawie pisze, pół życia spędził w siłowni, jest to jego pasja więc na pewno jego techniki działają. Co jest zauważalne, to jego treningi nie są dla początkujących raczej. Ale jak ktoś umie ruszyć głową, to sobie dopasuje ćwiczenia pod siebie. Lubię jego 'animal exercises', są mega z@$%%e!
  • 0

#9
Pablo14

Pablo14

    gnls

  • Użytkownik
  • 314 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Co do Warrior Workout, bardzo ciekawa książka, dużo przydatnych informacji i zestawów ćwiczeń, m.in. ze skakanką, tabata, ciekawe varianty podstawowych ćwiczeń.
  • 0

#10
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Zrobiłem pierwsze ICT, trening poniżej
całość trwa 10minut [bez rozgrzewki] i wszystko robimy bez przerwy, przechodzimy z rudny do rundy

jedna mała uwaga, jak ktoś ma małą wydolność tlenową to tego nie polecam, czułem mocno płuca, prawie na wymioty zbierało się

Pierwsza runda
• Burpees x 60 seconds
• Pull-ups x 60 seconds
• Squats x 60 seconds
• Pushups x 60 seconds

Druga runda
• Burpees x 45 seconds
• Pull-ups x 45 seconds
• Squats x 45 seconds
• Pushups x 45 seconds

Trzecia runda
• Burpees x 30 seconds
• Pull-ups x 30 seconds
• Squats x 30 seconds
• Pushups x 30 seconds

Czwarta runda
• Burpees x 15 seconds
• Pull-ups x 15 seconds
• Squats x 15 seconds
• Pushups x 15 seconds


niech ktoś zmieni w tytule nazwisko, bo jest błąd
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#11
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Także próbowałem :), trening morderczy całkiem użyteczny podczas zrzucania zbędnych kilogramów :)
  • 0

#12
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
Czy książka "Warrior Workout" składa się z części głównej i dwóch dodatków?
  • 0

#13
Pablo14

Pablo14

    gnls

  • Użytkownik
  • 314 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Warrior Workout jest dodatkiem do Underground Guide.
  • 0

#14
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
O widzisz i już mam jasność, dziękuje leci rep ;)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych