Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Literatura


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
Mam prośbę jeśli ktoś z Was zna jakieś godne polecenia pozycje książkowe traktujące o treningu z ciężarem własnego ciała to poproszę o podanie autora/ów i tytułu/ów w tym wątku.

Z góry dziękuje
Revo
  • 0

#2
gsmt

gsmt

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 137 postów
"Trening siłowy bez sprzętu"- Oliviera Lafay
"Building the gymnastic body" Summer'a

  • 0

#3
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
qsmt dzięki ale prośba wyedytuj swój post i napisz to tak by było wyraźnie,

autor (imię i nazwisko) - "tytuł"

będzie dla potomnych bardziej czytelne ;-)
  • 0

#4
Uchal

Uchal

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 7 postów
Polecam książkę

Building the Gymnastic Body (by Coach Christopher Sommer)

Dużo przydatnych zagadnień i tutoriali :)
  • 0

#5
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Convict Conditioning - Paul Wade. ;)
  • 0

#6
Stef

Stef

    Stef

  • Użytkownik
  • 153 postów
Stworzyłem osobne tematy dla każdej z poleconcych tutaj książek. W ten sposób opinie i dyskusje na temat każdej z książek będą odbywały się w osobnych wątkach, co znacznie zwiększy przejrzystość. Jeśli chcecie polecić książkę, która nie została jeszcze wymieniona, napiszcie jej tytuł w tym temacie a dodam nowy wątek o niej.
  • 0

#7
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Z zagranicznych pozycji polecam "Convict Conditioning 2" czyli druga czesc Skazanego na trening. Tym razem rozwijanie sily uchwytu, flaga w dwoch wersjach i wiecej rozkimny a propo samego treningu.

Kolejna ksiazka to "Never Gymless" (Ross Enamait) - podciagania, pompki, cwiczenia na dynamike, plany treningowe, dieta. Tego samego autora krazy po sieci e-book "Warrior Workout" ale narazie nie mialem okazji sie mu blizej przyjrzec. Jak dobrze poszukac to znajdziecie sie e-booki wszystkich tych ksiazek.
  • 0

#8
gsmt

gsmt

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 137 postów
Pdfy sa po polsku czy angielsku?

  • 0

#9
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Po angielsku. Nikt sie jeszcze nie porwal na samodzielne tlumaczenie :)
  • 0

#10
gsmt

gsmt

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 137 postów
Albo nie zeskanowal polskiej wesji:)
  • 0

#11
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Nic mi nie wiadomo o istnieniu polskich wersji. Jako ciekawostke dodam jeszcze jedna polska pozycje. Wyszperalem ja przypadkowo w rodzinnej biblioteczce. "Jak stac sie silnym i sprawnym" Zakrzewskiego. Rok wydania - 1971. Generalnie ksiazka o rozwijaniu miesni, sylwetki plus cwiczenia kilku owczesnych sportowcow. Troche podnoszenia zelastwa ale tez duzo cwiczen z masa wlasnego ciala - balansowanie na rekach, pistolety, wariacje pompek z uzyciem krzesel, L-sit itd.
Ksiazka ma juz swoje lata i troche sie sypie ale jesli ktos jest chetny moge postarac sie zeskanowac co ciekawsze fragmenty i wrzucic w ramach ciekawostki.
Nie mam pojecia czy ta ksiazka jest gdzies dzisiaj do dostania.
  • 0

#12
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Możesz wrzucić. ;)
  • 0

#13
Drago

Drago

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 17 postów
Proponuje wypisać wszystkie wymieniane tu tytuły w pierwszym poście żeby było przejrzyściej.


Poszukuje źródeł z których dowiem się czegoś więcej o mięśniach. Czy ktoś jest w stanie mi coś polecić?
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych