Skocz do zawartości

Nasze strony:

Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Jakie białko do 30-40zł?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

sonep

sonep

Advanced Member

• Użytkownik
  • 58 postów

Tylko nie piszcie mi, z enie trzeba, bo wszystko znajde w żarciu. Juz mi tak oradzaliscie suplementy i do teraz stoje w miejscu. Wiem, ze w jedzeniu znajde wszystko co potrzeba, ale problem w tym, ze dobre odzywianie jest drogie, a ja ćwicze juz jakieś 2 lata (z przerwami) średnio 2 razy w tygodniu i zmiany widzialem tylko na początku. Musze cos z tym zrobic, bo szkoda straconego czasu i wysiłku. Cwicze z obiciązeniem wlasnego ciała

• 0

iamtheweakone

iamtheweakone

Fanatyk

• Bywalec
  • 925 postów
  • LokalizacjaSieradz
Skoro ćwiczysz 2 lata bez większych efektów to na 90% jest to spowodowane złym treningiem. Co do białka to nie jest to magiczny proszek, to tylko... białko, porcja dzienna to tak jakbyś zjadał kilka jajek więcej itp., nie da ci to nic, bo tak jak mówię chodzi tu o trening. Ja nie przejmuję się odżywaniem ani wyglądem, skupiam się na treningu, mądrym i ciężkim treningu, a raczej źle nie wyglądam i siła rośnie cały czas. Radzę ci poczytać o treningu, metodach progresji itp., potem przeanalizować swój trening i poprawić błędy, polecam też zobaczyć poprawną technikę na youtube na przykład. O białku też poczytaj, bo z tego co tu piszesz to chyba myślisz że białko to jakieś sterydy że samo branie 20-40g (przeciętna dzienna porcja) da ci masę. :D
  • 0

JamesFranek

JamesFranek

Advanced Member

• Bywalec
  • 948 postów
Tak jak napisał poprzednik, suplementy nie zastąpią treningu, wręcz dużo ważniejszy jest trening, suplementy mogą jedynie go lekko wspomóc. Podobnie ze ścianą w progresie, jak odpowiednio nie zmienisz treningu to nie ważne ile kilo suplementów weźmiesz nic Ci to nie da. Oczywiście jest jakaś tam granicą siły czy masy jaką można osiągnąć naturalnie, ale szczerze wątpię że ją osiągnąłeś bo po pierwsze, żeby dojść do takiego poziomu potrzeba trenować nie kilka, lecz kilkanaście lat, a po drugie, gdybyś tyle lat trenował to wiedziałbyś, że suplementy już nic nie dadzą. Szkoda mi Ciebie, bo musiałeś albo bardzo słabo się przykładać, albo mieć bardzo kiepski plan, dlatego właśnie powinno się, jeżeli nie mierzeniem maksow to innym sposobem sprawdzać progres i w przypadku jego braku zmieniać coś w teningu, przez 2 lata powinieneś już nie raz zmienić trening jeżeli nie było efektów. Jak bardzo chcesz to kupuj proszki, czy nawet strzykawy, ale żebyś za jakiś zaś znowu nie wrócił z płaczem, że oprócz czasu straciłeś jeszcze kupę kasy, dopracuj plan do swoich możliwości i celów, poczytaj więcej o treningu (pigułka wiedzy), daj plan do oceny, w razie potrzeby zrób sobie deload głowy i ciała, i zaczynaj z pozytywnym nastawieniem i zaangażowaniem.
  • 0

Bueno

Bueno

May the force be with you!

• Bywalec
  • 252 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Ja bym zaczął od tego czy czasem sam siebie nie oszukujesz na jakimś etapie. Pracuj ciężko i z głową a efekty będą. Żadne białko tutaj cudów nie zrobi. No ale - kup sobie białko i sam się przekonaj czy to coś zmieni w Twoim wyglądzie, sile czy na czym Ci tam zależy przy takim samym treningu jaki wykonywałeś. Każdy inaczej mierzy progres. Ale też mówią, że "wiara czyni cuda". Może jak zastosujesz to białko i będziesz bardzo mocno wierzył w jego potencjał a nie w swój :D to może coś z tego się wykrzesa ^^

• 1

giphy.gif

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych