Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Droga do Zawodów 2019 #2 Trening Klata i Biceps,Moje przemyślenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Krzysztof123122

Krzysztof123122

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Witajcie w moim drugim poście i dzisiaj trochę uzupełnię informacje o których wczoraj zapomniałem.

Więc wiek:18 lat waga: 72 kg wzrost: 167 cm staż około 1,5 roku ale z przerwami bywało że nie trenowałem 1 miesiąc ale od ostatnich 6 miesięcy trenuje ciągle  było kilka przerw ale to maks 1-2 tygodnie.

A teraz dzisiejszy trening 

1.Pompki szerokie z uchwytami do pompek 4 serie po 8 powtórzeń jedno powtórzenie trwa 6 sekund z wolną fazą ekscentryczną

2.Pompki szerokie z nogami na podwyższeniu +uchwyty do pompek i to samo co w poprzednim ćwiczeniu

3.Pompki szerokie szerokie z rękoma na podwyższeniu uchwyty 4 serie po 12 powtórzeń i bardzo wolne powtórzenia 

4.Podciąganie podchwytem 4 serie po 6 powtórzeń bardzo wolne powtórzenia z przytrzymaniem 5 sekundowym w górnej fazie

5.Podciąganie nachwytem 4 serie po 5 powtórzeń  bardzo wolne powtórzenia z przytrzymaniem 5 sekundowym w górnej fazie

 

Jeżeli się rozchodzi o mój ideał sylwetki Arnold Schwarzenegger,Frank Zane,Bruce Lee,Frank  Medrano i Adam Raw

i moje przemyślenie na koniec to wyzwanie jest dla mnie ważne bo chcę coś sobie i innym udowodnić że bez siłowni też się da bardzo dużo zrobić cytując Arnolda Schwarzenegger: "Jeśli się niepokoisz możliwością porażki, nie rób planów awaryjnych, tylko pomyśl, co najgorszego może cię spotkać, jeśli ci się nie uda" Załączony plik  DSC_0007.jpg   559,46 KB   12 Ilość pobrań


  • 0

#2
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Jeśli możesz, nie zakładaj codziennie nowego tematu tylko w jednym dodawaj odpowiedzi, bo tym sposobem zrobisz milion tematów i zgubią się inne.

 

Ta faza ekscentryczna taka długa w jakim celu? rozumiem, że jest to utrudnienie ćwiczenia, jednak jak możesz już robić 6s negatywy to z perspektywy rozwoju masy mięśniowej pora zwiększyć obciążenie/trudność, a przynajmniej takie jest moje zdanie ;)

 

Podobnie jak w poprzednim Twoim temacie zasugerował Dziki, jestem za tym, żebyś najpierw trochę zredukował BF, nie chodzi tutaj dobrą sylwetkę już teraz, ale o możliwość łatwiejszego pomiaru progresu, jak będziesz bardziej "wysuszony" łatwiej stwierdzisz czy trening działa tak jak sobie tego założyłeś i ewentualnie coś zmienisz. 


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych