Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Droga do Zawodów 2019 #1 Trening pleców


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Krzysztof123122

Krzysztof123122

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Witam wszystkich w moim pierwszym wpisie treningowym z racji że dziś nie trenowałem opiszę trening z poniedziałku więc w poniedziałek poleciały plecy i triceps

1.Podciąganie szerokie nachwytem 4 serie po 6 powtórzeń z wolnym schodzeniem w fazie  ekscentrycznej jedno powtórzenie zajmuje około 6 sekund

2.Podciąganie nachwytem 4 serie po 6 powtórzeń to samo co w poprzednim ćwiczeniu

3.Podciąganie australijskie szeroko 4 serie po 12 powtórzeń z wolną fazą ekscentrycznej

4.Dipy 4 serie po 6 powtórzeń to samo co w poprzednich ćwiczeniach

5.Tu ciekawe ćwiczenie nwm  jak się nazywa więc wrzucam link do filmu pokazującego jak je wykonać https://www.youtube....h?v=VYgVTinbx_A  4 serie po 8 powtórzeń  to samo  co w poprzednich ćwiczeniach

Waga 72 kg  jak na razie 3100 kcal pilnuje tylko białka 2,2 g na kg masy ciała

Jutro wpadnie trening nóg   i pojawi się z tego  post  jak na razie będę wstawiał posty z tylko dni treningowych raz na 3 tygodnie wpadną fotki z formą czasami co miesiąc mas więc niema  co pokazywać 

Załączone pliki


  • 0

#2
DzikiB

DzikiB

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 102 postów
  • LokalizacjaŁódź

Na crossboxie gdzie ja zaczynałem przygodę z kalisteniką, ćwiczenie z filmu nazywamy sfinksami (sfinks push up) lub tak jak na filmiku triceps extension.

 

Jaki wzrost? Na zdjęciach, albo to złe światło, albo klatka dość mocno do poprawy. Na pierwszym zdjęciu ładnie stanąłeś, V wydaje się być konkretna, ale klatki brak praktycznie. Ogólnie to zastanowiłbym się na Twoim miejscy, czy nie zbić przez najbliższe miesiąc/dwa trochę tłuszczu i dopiero wejść na spokojną masę. Czasu masz dużo do zawodów, więc nie powinno Ci to jakoś szczególnie zaburzyć przygotowań.

 

Będę śledził i pisał.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych