Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Dziennik Hańdra.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
Hander

Hander

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów
Nie od dziś ślędzę sobie to forum, ale właśnie dzisiaj postanowiłem że założę tutaj własny temat. Treningi z masą swojego ciała stosuję już od kilku lat, pomaga mi to zdawać egzaminy sprawnościowe w wojsku na 5 z palcem w... nosie😁 Zawsze jednak ograniczałem się do zwykłych pompek, podciąganie na drążku nachwytem i podchwytem i sporadycznie przysiadów. Z tymi przysiadami nie jest tak że unikam ćwiczenia nóg i wyglądam jak bocian, swego czasu bardzo dużo jeździłem na rowerze i zostało mi z tego 60cm w udzie.
Aktualnie mam cel zwiększenia masy mięśniowej i z tego tytułu ułożyłem sobie plan który bede stosował 3 razy w tygodniu przez 6 tygodni. Wygląda to tak:
Trzy superserie
1. Pull
10x 5 podciągnieć na drążku w L-sit + bez przerwy 30sec superman hold - 2 minuty przerwy między seriami;
2. Leg
10x 5 przysiad na jednej nodze z asystą + 30 rowerków -2 minuty między seriami;
3. Push
10x 5 pompki na jednej ręce z asystą (druga ręka wyprostowana w bok na piłce) + 30 spięć brzucha z dotknięciem pięt.
Całość zajmuje prawie 1,5 godziny i daje ostro po dupie. Jestem już po pierwszym tygodniu treningów- poniedziałek, środa, piątek i jest moc😁 Trenuję nocami w domu jak już dzieciaki pozasypiają bo w ciągu dnia wole im czas poświęcać. Jeśli ktoś z was ma coś do dodania odnośnie tego planu to proszę sie nie krępować.
  • 0

#2
Whizzkid

Whizzkid

    Pomału do przodu!

  • Użytkownik
  • 162 postów

Siemaneczko!

 

Mam nadzieje, że w polskim wojsku znajdziemy drugiego takiego konia:

 

I będziesz nim ty xdd 

 

Powodzenia. 


  • 0

#3
Hander

Hander

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów
Takich koni jest sporo w polskim wojsku, ale głównie w siłach specjalnych i ich nigdy nie zobaczymy na takich filmikach.
  • 0

#4
perkaty

perkaty

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 54 postów

Witaj na forum, powodzenia w treningach, będę zaglądał ;)


  • 0

#5
Hander

Hander

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów
Po tygodniu spędzonym na rodzinnym wypoczynku powróciłem do ćwiczeń. Oczywiście rodzinny tydzien też obfitował w różne aktywności: codzienne sesje na trampolinie z córeczką, długie spacery po lasach Jury Krakowsko-Częstochowskiej i kilka wizyt w parku linowym. Wracając do treningu dzisiejszego:

1. Push
10x5 progresje do pompek na jednej ręce + 25 spięć brzucha z dotknięciem pięt.

2. Pull
10x5 podciąganie nachwytem w L-sit + 30sek supetman hold.

Użytkownik Hander edytował ten post 14 sierpnia 2017 - 15:43

  • 0

#6
Hander

Hander

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów
Kolejny dzień treningowy za mną. Wczoraj udało się zrobić tylko polowe zakładanego treningu, ale zawsze coś.

10x5 podciąganie nachwytem w L-sit + 30 sek. superman hold.
2 min. przerwy między seriami.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych