Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Salto w przód


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
olek.franczak

olek.franczak

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów
Siemka,mam pytanko:
Ile zajęła wam nauka salta w przód lub na jakim poziomie zaawansowania jesteście ?
Ja zaczalem jakos w wakacje i wychodzi mi calkiem dobrze,ludzie mówią że technike mam dobrą ale za nisko się wybijam i musze popracować nad siłą . Jak macie jakies wskazówki to chętnie usłyszę :D

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#2
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

A ja nie umiem :D Choć pewnie gdybym miał warunki typu salę z materacami to bym ogarnął bo skoczność zawsze miałem dobrą.

Kiedyś się chciałem nauczyć, poszedłem na okoliczną "żwirownię", tyle że akurat było po deszczu i podłoże było twarde, po kilkunastu nieudanych próbach dałem sobie spokój, a następne kilka dni miałem poobijane przedramiona i pewnie nie tylko xD


  • 0

#3
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Może Czillaut coś podpowie :P


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#4
Gromowładny

Gromowładny

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 168 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Też nie potrafię robić salta, ale pewnie opanowanie samej techniki trochę zajmuje. Dodatkowo wypadałoby uczyć się ostrożnie, by nie zrobić sobie krzywdy. ;)


  • 0

#5
olek.franczak

olek.franczak

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów
Ja zaczalem na materacu i dlugi czas ładowalem na tyłku, po jakis 2 miesiącach dopiero się przełamałem i zaczalem robić na pisaku .Znam tez ludzi ,którzy salta w przód nauczyli się w 5 min ;_;

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#6
olek.franczak

olek.franczak

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów
Mi w przelamaniu strachu pomogły też kontrolowane upaki,celowo lecialem na plecy zeby przekonac sie ze nawet jak upadne to wcale nie jest tak źle :D

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych